w

Katarzyna Dowbor już znalazła nową pracę. Na Instagramie pochwaliła się zagranicznym wyjazdem.

Źródło: TRICOLORS/East News /East News Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor ma nową pracę. Gwiazda „Naszego nowego domu” po zwolnieniu z Polsatu nie miała zbyt wiele czasu na odpoczynek. Jak sama mówi po tym jak została niespodziewanie pozbawiona pracy: „Otworzyły się przede mną drzwi. Nawet kilka par”…

Katarzyna Dowbor po 10 latach pracy przy formacie „Nasz nowy dom” nagle otrzymała od Edwarda Miszczaka wypowiedzenie. Prowadząca program nie kryła swojego zaskoczenia oraz niezadowolenia z zaistniałej sytuacji. Okazało się jednak, że doświadczona prowadząca nie musiała długo czekać na nowe propozycje pracy. Wiele osób doceniając wieloletnie doświadczenie Dowbor postanowiło pomóc prezenterce i dać jej kolejne zatrudnienie. Tym bardziej, że Kasia ciągle podkreślała, że jest w doskonałej formie fizycznej i z samą emeryturą nie jest jej po drodze.

Sponsorowane

Katarzyna mogła przebierać w ofertach pracy.

Po głośnym zwolnieniu Kasi szybko okazało się, że jej bezrobocie nie potrwa zbyt długo. Zadowolona Dowbor chwaliła się swoim obserwatorom, że w końcu ma czas na odpoczynek i że dostaje tak dużo propozycji pracy, że wręcz może w nich przebierać:

„Otworzyły się przede mną drzwi. Nawet kilka par. Teraz troszkę odpoczywam, dlatego że pierwszy raz od 10 lat nie jestem w hotelu, nie muszę wyjeżdżać, nie mam całego lata w pracy, tylko mogę np. przyjść na event”

mówiła w wywiadzie dla Party
Sponsorowane

Początkowo podejrzewano, że Katarzyna Dowbor może przejść do konkurencyjnej stacji i poprowadzić program śniadaniowy. Tym bardziej, że w ostatnim czasie media obiegła informacja o zwolnieniu pięciu prowadzących „Dzień dobry TVN”. Okazuje się jednak, że Kasia poszła inną drogą.

Dowbor ma nową pracę. Prezenterka dodała zdjęcie z podróży służbowej.

W jednym z ostatnich postów na Instagramie Kasia zaskoczyła swoich obserwatorów dodając zdjęcie z podróży służbowej. Na InstaStories Dowbor dodała zdjęcie z Belgii. Widzimy na nim uśmiechniętą Kasię i podpis:

„Bruksela z okna hotelowego. Przygoda służbowa się zaczyna!”

Sponsorowane

Chwilę później na jej Instagramie pojawił się reels w którym Dowbor wróży dla siebie „świetlaną przyszłość”. Jaką drogą poszła Katarzyna? Tego niestety jeszcze nie wiemy.

Zobacz również:

Sponsorowane
  • Źródła:
  • ludzie.fakt.pl Zewnętrzne źródło
  • Miniatura:
  • Źródło: TRICOLORS/East News /East News Katarzyna Dowbor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane