w

Wyremontowali dom w Miechowie. Nikt nie spodziewał się takiej reakcji sąsiadów

„Nasz nowy dom” to popularny program pomagający rodzinom w trudnej sytuacji, których domy pozostawiają wiele do życzenia. Widzowie pokochali prowadzącą Katarzynę Dowbor, która niejednokrotnie wzrusza się i przywiązuje do rodzin, które biorą udział w programie. Czasami zdarzają się sytuacje nieprzewidywalne, a zachowanie sąsiadów przechodzi oczekiwania twórców programu. Dom w Miechowie i jego rodzina jest tego najlepszym przykładem.

Program „Nasz nowy dom” emitowany jest od 2013 r. Przez te wszystkie lata zyskał olbrzymią popularność, głównie dzięki prawdziwym emocjom, które towarzyszą uczestnikom spełniającym marzenia. Wielokrotnie podczas kręcenia odcinków w pomoc ekipie angażują się sąsiedzi, którzy wykonują drobne prace porządkowe, czy przygotowują posiłki dla pracowników. Tradycją stało się również, że na sam koniec programu szczęśliwą rodzinę odwiedzają sąsiedzi, którzy dziękują prowadzącej i wręczają kwiaty oraz upominki.

Sponsorowane

Dom w Miechowie – sąsiedzi zaskoczyli uczestników programu

W jednym z odcinków Katarzyna Dowbor odwiedziła rodzinę z Miechowa. W zrujnowanym domu mieszkała pani Halina z dwoma wnukami. Chłopcy stracili rodziców i mieszkali w bardzo trudnych warunkach. Jak to zawsze bywa, ekipa programu miała tylko 5 dni na gruntowny remont całego budynku. Standardowo w pomoc ekipie zaangażowali się sąsiedzi, którzy w ostatnim odcinku zaskoczyli fanów programu. Tym razem przyjaciele jednego z bohaterów zaangażowali się w dekorację wnętrz. Wraz z Katarzyną Dowbor przygotowali pięknego anioła w ramce, który ostatecznie ozdobił wnętrze nowego domu. Ta fantastyczna inicjatywa spotkała się z pozytywnym odbiorem fanów programu i być może nie będzie to ostatnia sytuacja w której mieszkańcy wsi angażują się nie tylko w prace porządkowe, ale również w prace dekoracyjne.

Sponsorowane
Anioły | Miechów

Plan gotowy, robota wre, ale trzeba jeszcze odwiedzić jedno ważne miejsce…#polsat #nnd20 #Miechów

Posted by Nasz Nowy Dom on Thursday, April 13, 2023
Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane