w

Dom Małgosi Sochy zapiera dech w piersi. W Polsce mało kto tak urządza wnętrza

Małgorzata Socha często publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych. Na wielu z nich pojawiają się wnętrza jej domu. Widać, że aktorka dużą wagę przykłada do idealnie dobranych dekoracji, a całość urządzona jest w nowojorskim stylu. Trzeba przyznać, że dom Małgorzaty Sochy robi ogromne wrażenie.

Małgorzata Socha jest znaną aktorką, która od lat gra w serialach. Jednym z nich jest serial „Przyjaciółki”, w którym kobieta wciela się w postać Ingi. Prywatnie Socha jest żoną i matką trójki dzieci i mieszka w domu o powierzchni 350 metrów kwadratowych, wokół którego roztacza się piękny ogród.

Sponsorowane

Ze zdjęć wrzucanych na Instagram, możemy zauważyć, na jaki styl zdecydowała się gwiazda. Jest to tzw. styl nowojorski. Co to oznacza? Dom jest elegancki i charakteryzuje się ponadczasowym wyglądem. Kolory, które w nim dominują to beż, biel i szarość. Pomieszczenia są przestronne i zapewniają dużą ilość naturalnego światła.

Dom Małgorzaty Sochy jest jasny i dobrze doświetlony

Sponsorowane

Małgorzata Socha chętnie dzieli się zdjęciami z domu. W rozmowie z Plotkiem aktorka przyznała, że kuchnia jest miejscem, w którym wraz z rodziną i gośćmi spędza najwięcej czasu, dlatego w projekcie została zaplanowana przestronna wyspa.

„To nie jest tylko wnętrze, w którym przygotowujemy posiłki, tylko fajne miejsce, w którym lubimy spędzać czas i jak ktoś do nas przychodzi, to często siedzimy właśnie w kuchni”

Stylowy salon w domu Małgorzaty Sochy podkreśla parkiet ułożony w jodełkę. Na ścianach dominują jasne kolory, a całość przełamuje ciężka, masywna komoda. Jest to miejsce relaksu, ale też wspólnej zabawy z dziećmi. Jak już wspominaliśmy, Socha ma trójkę dzieci: Zosię, Barbarę i Stanisława. W dużej, jasnej łazience znajdziemy wystrój wyjęty wprost z amerykańskich filmów. W minimalistycznej, białej łazience uwagę przyciąga duża wanna, a także dodatki dekoracyjne np. obraz. Całość domu dopełnia piękny ogród. Widać, że aktorka przywiązuje dużą wagę do jego wyglądu, gdyż jest w idealnym stanie. Trawnik jest przycięty, a plac wokoło idealnie uporządkowany

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane