w

Tak mieszka Bandziorek z „Chłopaków do wzięcia” z narzeczoną. Dom robi wrażenie!

Bandziorek to uczestnik programu „Chłopaki do wzięcia”. Chłopak szybko zyskał sympatię widzów, którzy pokochali go za jego bezpośredniość i szczerość. Obecnie mężczyzna przeprowadził się na drugi koniec Polski, gdzie układa sobie życie z nową partnerką. Trzeba przyznać, że dom Bandziorka robi wrażenie.

Bandziorek to w rzeczywistości Krzysztof. Chłopak występuje w programie „Chłopaki do wzięcia” od 2012 roku. Od samego początku przypadł do gustu fanom programu, którzy docenili go za bezpośrednie teksty i dobry humor. Z informacji udostępnianych w mediach społecznościowych wiemy, że jest szczęśliwe zakochany. Po długich poszukiwaniach Bandziorek znalazł miłość i oświadczył się nowej partnerce. Wybranką mężczyzny jest Danusia, która jak się okazało, mieszka na drugim końcu Polski. To jednak nie przeszkodziło zakochanym w pielęgnowaniu uczucia.

Sponsorowane

Dom Bandziorka otaczają mazurskie jeziora

Sponsorowane

Bandziorek nie ukrywający w telewizji swoich nałogów, wiele poświęcił dla nowej partnerki. Mężczyzna zrezygnował ze szkodliwych używek i przeprowadził się. Obecnie para mieszka w malowniczym miejscu na Mazurach, a ich dom otaczają jeziora. Trzeba przyznać, że nie tyle sam dom co głównie okoliczne widoki robią olbrzymie wrażenie. Chłopak nie ukrywa, że często korzysta z uroków mazurskich jezior, delektując się ich widokiem i spędzając czas na molo. Jest to dla niego świetny sposób na odpoczynek i reset po ciężkim dniu. Biorąc pod uwagę, że przed parą trudny czas organizacji ślubu i wesela, można zakładać, że Bandziorek będzie wiele czasu spędzał na wspomnianym wcześniej molo.

Bandziorek się zmienił | Chłopaki do wzięcia

Nic, o co warto walczyć, nie przychodzi bez wysiłku. Brawo!

Posted by Chłopaki do wzięcia on Thursday, October 13, 2022

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane