w

Doda rozstała się z Pachutem? Nowe nagranie artystki mówi wszystko

W sieci zawrzało, kiedy na profilu Dody i Dariusza zniknęła część ich wspólnych zdjęć. Od razu pojawiły się spekulacje, że Doda rozstała się z Pachutem. Czy aby na pewno? Ostatnie nagranie wrzucone na Instagram mówi wszystko.

W ostatnim czasie na profilu Dody i Dariusza Pachuta pojawiły się duże zmiany. Fani szybko wyłapali, że z ich kont zniknęła część wspólnych zdjęć, a także, że przestali obserwować się nawzajem. Wszystko wskazywać by mogło na to, że para się rozstała. Ostatni filmik Dody, na którym ćwiczy na siłowni, rozwiał wszelkie wątpliwości.

Sponsorowane

Czy Doda rozstała się z Pachutem? Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół

Doda nie odpowiedziała na spekulacje dotyczące jej rozstania z ukochanym. Jednak na filmiku, który nagrywała na Instagram, widzimy na etui jej telefonu zdjęcie z jednej z wycieczek – Doda jest w czułych objęciach Darka. Może to sugerować, że w ich związku wszystko się układa, tym bardziej, że piosenkarka szeroko się uśmiecha i absolutnie nie wygląda na to, aby w jej życiu coś było nie tak. Być może powód usunięcia wspólnych zdjęć był zupełnie inny?

Sponsorowane

Pachut lansuje się na Dodzie?

Na profilu Dariusza pojawił się komentarz internautki, która zasugerowała, że usunięcie zdjęć, było odpowiedzią na komentarz Caroline Derpieński. Kobieta zasugerowała w nim, że Dariusz lansuje się na Dodzie. Faktycznie influencerka skomentowała jedno ze zdjęć Pachuta w następujący sposób: „Lans na sławie partnerki, część druga”. Do sprawy lansu odniosła się również sama Doda. Artystka przyznała, że to media niepotrzebnie piszą o jej chłopakach, dzięki czemu oni nic nie robiąc, mają nagle 100 tys. obserwatorów.

„To media dawały przestrzeń facetom, którzy nie osiągnęli nic poza tym, że byli chłopakiem Dody. Wystarczy być facetem Dody i już masz 100 tysięcy lajków na Instagramie. Wystarczyło być facetem Dody, a już dostawałeś program, okładkę. To media powinny się zastanowić, czy one nie lansują niepotrzebnie kogoś, kto na to nie zasłużył. Niech sobie ci faceci zasłużą na obecność w mediach”

W rozmowie z Wirtualną Polską piosenkarka odniosła się również do samego Dariusza. Gwiazda przyznała, że często wspomina o nim w wywiadach, nie dlatego, że chce go lansować, a dlatego, że jego osiągnięcia i ciężka praca, zasługują, żeby o nich mówić, gdyż Dariusz „robi coś wspaniałego dla Polski”.

Sponsorowane

„Dlatego mówię o wodospadach Darka, o jego pracy, bo to ma być powód, że on ma 100 tysięcy więcej na Instagramie. Jeżeli ktoś będzie go zapraszał do mediów – ok, ja mu pomogę, ja chcę, by go zapraszali, bo robi coś wspaniałego dla Polski, dla kraju”

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane