w

Tuż po Fryderykach Doda ogłosiła ważną nowinę. Fani są załamani

Za nami gala rozdania Fryderyków. Najważniejsze nagrody zostały wręczone. Jednak w tym roku zainteresowanie skupiło się wyłącznie na jednej artystce. Zaraz po zakończeniu gali w mediach społecznościowych pojawił się post, w którym Doda ogłosiła koniec swojej kariery i podała, kiedy ma zamiar zakończyć swoją przygodę artystyczną. Fani artystki nie kryją zdumienia.

Dorota Rabczewska, znana jako Doda od lat święci tryumfy na scenie muzycznej. Mimo swojej przewrotnej natury i ostrego języka, artystka zgromadziła przy sobie całą rzesze wiernych fanów. Piosenkarka ma na swoim koncie cztery solowe albumy: Diamond Bitch, 7 pokus głównych, Dorota i Aquaria. I właśnie ten ostatni album, który szybko pokrył się platyną, został nominowany do nagrody Fryderyka w kategorii „Album Rok- Pop”. Niestety artystce nie udało się zwyciężyć w tej kategorii, gdyż ostatecznie statuetka trafiła do rąk Mroza za album „Złote bloki”.

Sponsorowane

Dorota Rabczewska podziękowała za nominację

Decyzja jury zniesmaczyła fanów artystki, którzy uznali, że to właśnie jej płyta zasłużyła na nagrodę. Sama zainteresowana przyznała jednak, że już nominacji jest dla niej dużym wyróżnieniem i spełnieniem marzeń:

Sponsorowane

„Jestem bardzo szczęśliwa, że zostałam nominowana. Szczerze mówiąc była to najlepsza niespodzianka w tym roku dla mnie. Raz, że Fryderyki, dwa, że w TVN, trzy, że mogę tu dzisiaj wystąpić, więc absolutnie nie liczę na nagrodę i nie mówię tego z żalem”

mówiła Doda

Doda ogłosiła koniec kariery

Mimo wszystko w sieci zawrzało i posypało się mnóstwo słów niezadowolenia z werdyktu. Do sytuacji postanowiła się odnieść Doda, która napisała:

Sponsorowane

„Kochani, otrzyjcie łzy nie atakujcie @fryderykfestiwal i @mrozu_ bo jego płyta jest wspaniała a dla mnie samo bycie w top 5 najlepszych albumów tego roku jest wystarczającym wyróżnieniem dla Aquarii. To mały krok dla Dody ale ogromny dla branży doceńmy to po 20 latach!”

Ale to nie koniec wpisu na Instagramie. W dalszej części gwiazda poinformowała, że zamierza skończyć swoją karierę po wydaniu jeszcze jednej płyty. Informacja wprawiła w osłupienie jej fanów, którzy nie kryli swojego załamania i rozczarowania.

Karierę zamierzam zakończyć po kolejnej płycie wiec Fryderyk będzie jeszcze mój. Na pewno za całokształt

napisała artystka
Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane