w

Doda na wakacjach z ukochanym. Fani przecierają oczy ze zdziwienia: „Wow to Radosław”

Doda i Dariusz Pachut ostatnie dwa tygodnie spędzili na egzotycznych wakacjach. Para chętnie dzieliła się zdjęciami i relacjami z wakacji na swoich profilach społecznościowych. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie jedna znacząca fotografia. Część z obserwatorów uwierzyła bowiem, że Doda jest na wakacjach nie z Pachutem, a z… Majdanem.

Dorota Rabczewska jest szczęśliwie zakochana. Jej nowym partnerem jest Dariusz Pachut. Ostatnio para wybrała się na romantyczne, egzotyczne wakacje. Kierunkiem podróży była Sri Lanka, gdzie spędzili aż dwa tygodnie. Zakochani chętnie udostępniali relacje z urlopu, na których nie szczędzili sobie czułości. Dorota i Dariusz spotkali się nawet z ministrem turystyki Sri Lanki. Doda z uśmiechem zachęciła swoich fanów, do wybrania właśnie tego miejsca na wakacje:

Sponsorowane

„Dziękujemy za gościnę, a ja za pomoc w organizacji niespodzianki. Jedźcie na tę piękną wyspę — nie pożałujecie”

napisała swoim fanom
Sponsorowane

Doda i Dariusz Pachut na Sri Lance. Fani zauważyli podobieństwo do byłego męża

Posty udostępniane przez Dodę wzbudziły sporo emocji, wśród jej obserwujących. Wielu z nich myślało, że Dorota spędza wakacje z byłym mężem Radkiem Majdanem. Wszystko przez olbrzymie podobieństwo obu mężczyzn:

„Boże, nowy partner wygląda Jak Pani były mąż (Radosław) aż się wystraszyłam”

„Czemu wszyscy faceci Dody są podobni do Majdana?”

Sponsorowane

Jej, Twój partner to młodsza wersja Majdana”

pisali internauci

Faktycznie podobieństwo obu panów jest spore, choć jak napisała jedna z obserwatorek piosenkarki:

„Dorota ma po prostu swój typ mężczyzny. Czy to coś złego? Podobają jej się dłuższe włosy i określone rysy. Najważniejsze jest wnętrze, które bezapelacyjnie tych Panów różni”

Sponsorowane

Doda wystąpi na Fryderykach

Urlop Doroty i Dariusza już się zakończył. Przed Dodą wiele obowiązków. Już 22 kwietnia gwiazda wystąpi w Gliwicach na gali wręczenia Fryderyków, gdzie jej nowa płyta „Aquaria” została nominowana w kategorii album roku.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane