w

Ile biorą zespoły disco polo za występ na weselu. Stawki zwalają z nóg.

Źródło: Czadomen/ Facebook

Muzyka disco polo stała się obecnie bardzo popularna, a gwiazdy śpiewające ten typ muzyki mają swoje 5 minut. Dlatego też wszelkie koncerty, pikniki czy festiwale nie mogą obyć się bez występu zespołu disco polo. Ale nie tylko. Coraz więcej młodych par decyduje się na występ disco polo na weselu. Ile taka przyjemność kosztuje? Trzeba przyznać, że ceny zwalają z nóg.

Dymitr Błaszczyk- znany youtuber i prowadzący kanał „Sprawdzam jak” postanowił sprawdzić od jakiej kwoty zaczynają się stawki najpopularniejszych zespołów disco polo. Wynik 'śledztwa’ zaskoczył wszystkich. Okazało się, że za krótki występ na weselu trzeba naprawdę słono zapłacić.

Sponsorowane

Disco polo na weselu? Stawki zapierają dech w piersiach.

Zacznijmy od legendarnego zespołu Boys. Jeżeli chcemy, aby nasze wesele uświetnił występ popularnego Marcina Millera musimy mieć w kieszeni dodatkowe 40 tys. złotych. Myli się ten kto myśli, że Marcin będzie towarzyszył młodej parze przez całe wesele. Podana powyżej kwota zapewnia jedynie 35 minut występu…

Sponsorowane

Boys, Piękni i młodzi czy Czadomen? Kogo wybrać?

A co z innymi równie znanymi zespołami. Magda Narożna stojąca na czele zespołu „Piękni i młodzi” wystąpi 45 minut za 25 do 35 tys. złotych. Znany z hitu: „Ruda tańczy jak szalona”- Czadomen zainkasuje za występ weselny 25 tys. złotych, ale pod kilkoma warunkami. Mianowicie, jeśli występ ma odbyć się w godzinach nocnych musisz zapewnić Pawłowi Dudkowi i jego ekipie zakwaterowanie i posiłki. Najtańszym w stawce okazuje się zespół „Power Play”, który za 50 min. występu liczy sobie tylko 15 tysięcy.

Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane