w

Córka Gąsowskiego i Głogowskiej ma już 16 lat. Wdała się w jednego z rodziców!

Córka Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej świętowała ostatnio 16-ste urodziny. Na imprezie bawiła się cała rodzina, a dumny tata postanowił pochwalił się córką w Internecie. Do kogo podała się Julia?

Historia Anny i Piotra nadaje się na scenariusz filmu miłosnego. Para poznała się na parkiecie „Tańca z gwiazdami”. Ich związek budził wiele emocji, głównie przez różnicę wieku, która dzieliła zakochanych. Było to aż 14 lat. Mimo to przez długi czas ta dwójka tworzyła szczęśliwy związek, którego owocem jest Julia. Po 11 wspólnych latach podjęli decyzję o rozstaniu. Jednak wciąż mają ze sobą dobre relacje i są wzorowymi rodzicami, z których mogą brać przykład rozwiedzione małżeństwa. W ostatnim czasie byli małżonkowie spotkali się na 16-stych urodzinach córki. Jak dziś wygląda Julia i czym się zajmuje?

Sponsorowane

Córka Piotra Gąsowskiego i Ani Głogowskiej idzie w ślady ojca

Julii bliżej zawodowo jest do taty, niż do mamy. Dziewczynka kształci się w stronę aktorstwa i już udało jej się dubbingować w kilku filmach. Głos Julki możemy usłyszeć m.in. w polskiej wersji filmu animowanego „To nie wypanda”. Również wyglądem dziewczynka bardziej wdała się w tatę, niż w mamę Anię. Na zdjęciu wrzuconym przez Piotra na Instagram, widzimy znanego aktora wraz z byłą żoną oraz przytulającą się do nich uśmiechniętą Julką. Pod postem Piotr napisał:

Sponsorowane

„Kochanie… Ty wiesz! Jesteś naszym skarbem! Kochamy Cię bardzo! Tak się składa, że dzisiaj są urodziny przyjaciela naszej rodziny, Darka! A Rodzina jest duża! Przyjacielu! Jak to dobrze, że Ciebie mamy! Żyjcie pięknie i długo 100 lat!!!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane