w

Oświeciński opublikował zdjęcie córki. Internauci skrytykowali 13-latkę za strój

Córka Oświecińskiego ma już 13 lat i przystąpiła w tym roku do egzaminów 8-klasisty. Dumny tata postanowił pochwalić się dziewczynką w Internecie. Fani aktora zwrócili uwagę jedynie na jedną rzecz i skrytykowali niestosowny ubiór 13-latki. Na odpowiedź Tomasza nie trzeba było długo czekać.

Córka Tomasza Oświecińska, Maja, ma dopiero 13 lat, a już idzie śladami ojca. Dziewczynka zagrała w kilku produkcjach telewizyjnych i kinowych. Były to m.in.: „Kobiety mafii”, „Na wspólnej” czy „Pierwsza miłość”. Obecnie Maja skupiła się na nauce. W tym roku przystąpiła do egzaminu 8-klasisty. Zdjęcie, które z tej okazji udostępnił w mediach społecznościowych Oświeciński, wywołało niemałe oburzenie ze strony fanów. Dlaczego? Wszystko przez pewną pomyłkę. Aktor podpisał fotografię:

Sponsorowane

„Dziś rozpoczyna się egzamin ósmoklasisty. Wszystkim dzieciakom, w tym mojej Majci, życzę powodzenia i połamania pióra”

Córka Oświecińskiego skrytykowana przez Internautów

Sponsorowane

Całe zamieszanie wybuchło przez strój dziewczyny, który internauci określili jako niestosowny na egzaminy. Maja miała na sobie sukienkę mini, czarne szpilki i skórzaną kurtkę. Internauci bez zastanowienia skrytykowali jej wizerunek. Sprawę szybko sprostował Oświeciński, tłumacząc, że strój nastolatki, wcale nie był jej ubiorem na egzamin. Zdenerwowany Tomasz napisał: „Sorki, burkę zostawiła w domu”. Krótki i dosadny komentarz szybko uciął dalsze spekulacje hejterów, po czym Oświeciński zdecydował się go usunąć.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane