w

Córka Jasia Fasoli ma 28 lat i jest prawdziwą pięknością. Mało kto zna Lily Atkinson

Jaś Fasola jest Brytyjczykiem, który zasłynął ze swoich komediowych ról. Aktora nie trzeba nikomu przedstawiać, ale mało kto wie, że ma on syna i dwie córki. Córka Jasia Fasoli- 28-letnia Lily Atkinson przyciąga szczególną uwagę paparazzi. Dlaczego?

Jaś Fasola, czyli tak naprawdę Rowan Atkinson stał się sławny dzięki popularnemu serialowi emitowanemu 30 lat temu. „Mr. Bean”, czyli w polskiej wersji „Jaś Fasola” liczył jedynie 15 krótkich odcinków, ale to właśnie dzięki nim aktor i komik stał się rozpoznawalny na całym świecie. Sukces serialu był tak ogromny, że w późniejszym okresie powstał jeszcze film pełnometrażowy i serial animowany. Prywatnie Rowan Atkinson jest ojcem trójki dzieci. Dwójka z nich: Lili i Benjamin pochodzą z pierwszego małżeństwa z makijażystką BBC, Sunetrą Sastry. Natomiast pięcioletnia Isla pochodzi z drugiego związku aktora z Louise Ford. Rowan zasłynął ze znakomitego poczucia humoru, ale też bardzo charakterystycznej urody, która idealnie podkręcała role, które grał.

Sponsorowane

Córka Jasia Fasoli próbuje zaistnieć w show-biznesie

Uwagę paparazzi przyciąga najstarsza córka komika – Lily Atkinson. Kobieta skończyła 28 lat i nie odziedziczyła charakterystycznej urody po ojcu. Mimo tego Lily jest prawdziwą pięknością i zdarza się jej towarzyszyć ojcu na ważnych galach i uroczystościach. Wystąpiła nawet u jego boku grając w filmie: „Wakacje Jasia Fasoli” czy „Johnny English: Reaktywacja”. I choć dziewczyna ma idealne warunki na zostanie aktorką, nie zdecydowała się na kontynuowanie tej ścieżki kariery. Lily próbowała swoich sił w zawodzie modelki, ale tutaj również nie udało jej się odnieść spektakularnych sukcesów. Obecnie dziewczyna zajęła się muzyką i wydała debiutancki album: „Lily Sastry”, który również przeszedł bez echa w świecie muzycznym. Mimo wielu prób i znanego ojca, kobieta nie potrafi jednak powtórzyć sukcesu Rowana, a jej profile świecą pustkami.

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane