w

Friz udał się do urzędu, żeby zarejestrować córkę. Na miejscu przeżył niemały szok

Wersow i Friz niedawno zostali rodzicami. Dumny tata szybko poszedł do Urzędu Stanu Cywilnego, aby zarejestrować dziecko. Na miejscu czekała na niego niemała niespodzianka. Okazało się, że córka Friza i Worsow mimo że ma dopiero kilka dni, już jest tak znana, jak jej rodzice.

Karol Wiśniewski, znany w świecie Internetu jako Friz, niedawno został ojcem. W związku z tym mężczyzna poszedł do urzędu, aby załatwić wszystkie formalności związane z nadaniem imienia i rejestracją dziecka. Jakie było jego zaskoczenie, kiedy okazało się, że pani w okienku doskonale wie, kim jest, a nawet więcej, zna również imię jego córki. Urzędniczka do której podszedł Karol, śledzi losy pary od dawna. Friz usłyszał od niej, że nie musi podawać jakie imię wybrał, gdyż „wszyscy” już je znają. Zaskoczony mężczyzna po wizycie w urzędzie napisał na Instagramie:

Sponsorowane

„Ten moment, kiedy w urzędzie nie musisz podawać imienia, jakie ma mieć wasze dziecko. Bo pani mówi: Jakie imię, to wszyscy wiemy”

Córka Friza i Wersow nosi imię Maja

Rzeczywiście para youtuberów pochwaliła się znacznie wcześniej narodzinami córki oraz ogłosiła, jakie imię będzie nosiła dziewczynka. 23 czerwca w Dzień Ojca Wersow dodała filmik pod tytułem: „Poznajcie imię naszej córki”. Na wspomnianym filmiku Weronika zamieściła niepublikowane dotąd materiały z okresu ciąży, a w tle można było usłyszeć płacz noworodka. Wychodzi na to, że Maja, córka popularnej pary, już jest tak znana jak jej rodzice.

Sponsorowane

Pierścionek zaręczynowy Wersow kosztował krocie

Znana para influencerów jest ze sobą od pięciu lat, a od dwóch ma status narzeczeństwa. Filmik z zaręczyn można obejrzeć na ich kanale. Friz oświadczył się dziewczynie w Grecji, a pierścionek, który wybrał dla ukochanej kosztował… ponad 137 tysięcy złotych. Sam projekt pierścionka pochodzi z 1886 roku. Na ten moment zakochani nie wspominają o ślubie, choć można się domyślać, że jeśli do niego dojdzie, zostanie zaplanowany z tak dużym rozmachem jak zaręczyny.

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane