w

Maciej Dowbor pójdzie w ślady matki i też pożegna się z Polsatem? Jest po rozmowie

Źródło: Maciej Dowbor - profil oficjalny

W poniedziałek media obiegła informacja o zmianach w programie „Nasz nowy dom”. Dyrektor stacji Polsat wypowiedział umowę Katarzynie Dowbor. Mimo że na Instagramie twórcy programu miło pożegnali długoletnią prowadzącą, to niedługo po tym ukazał się zupełnie odmienny post Katarzyny. Co na to wszystko jej syn? Czy Maciej Dowbor w ramach solidarności z mamą odejdzie z Polsatu?

Zmiany w telewizji Polsat zaczęły się, odkąd dyrektorem programowym został Edward Miszczak. Okazało się, że nowy dyrektor postanowił „odmłodzić stację”. W związku z tym Skrzynecka zniknęła z „Twoja twarz brzmi znajomo”, a Katarzyna Dowbor z programu „Dom nie do poznania”. Zwolnienie Katarzyny Dowbor odbiło się głośnym echem, głównie przez jej post w którym wylewnie opisała zaistniałą sytuację.

Sponsorowane

We wspomnianym wyżej poście rozżalona Katarzyna Dowbor przyznała, że została zwolniona ze stacji Polsat i nie była to jej dobrowolna decyzja. Okazuje się, że Dowbor jest za stara i nie pasuje do nowego zamysłu szefostwa:

„Drodzy, moja przygoda z ukochanym programem „Nasz Nowy Dom” właśnie się zakończyła. Podziękowano mi za współpracę. Dziesięć lat temu rozstała się ze mną TVP po trzydziestu latach pracy. W tym roku obchodzę czterdziestolecie pracy zawodowej i podziękowano mi za współpracę z Polsatem. Nowe szefostwo, nowe porządki… i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich”

napisała na swoim Instagramie
Sponsorowane

Co zrobi Maciej Dowbor po zwolnieniu matki z Polsatu?

Na wpis Katarzyny zareagowali nie tylko fani programu, ale również jej syn, Maciej. Pod postem matki napisał:

„Mamo, jesteśmy z Tobą. Wykonałaś kawał dobrej roboty. Myślę, że czas pokaże, że nie zawsze nowe i młodsze znaczy lepsze!”

Sponsorowane

Jak poinformował Pudelek w poniedziałek rano Maciej Dowbor spotkał się z producentami programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jaki cel miały te rozmowy i czy syn Katarzyny zamierza odejść z programu? Nie wiadomo. Na chwilę obecną nie padły ze strony Macieja żadne konkretne deklaracje.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane