w

Rewolucja w „The Voice Kids”. Kolejny juror rezygnuje z programu.

Źródło: cleo_don/ Instagram

Jesienne „The Voice Kids” będzie zupełnie inne, niż we wcześniejszych sezonach. Okazuje się, że zobaczymy w nim aż dwóch nowych jurorów. Po odejściu Dawida Kwiatkowskiego, Cleo poinformowała, że również odchodzi z programu. Kto ją zastąpi?

Początkiem maja media obiegła informacja, że Dawid Kwiatkowski postanowił odejść z „The Voice Kids”. Chwilę później produkcja programu ogłosiła, że jego miejsce zajmie Marina Łuczenko, żona słynnego bramkarza. Na Instagramie Dawid wytłumaczył swoim wiernym fanom, dlaczego podjął taką decyzję. W pożegnalnym poście czytamy:

Sponsorowane

„Kilka tygodni temu dostałem propozycję wzięcia udziału w kolejnej edycji i pewnym głosem powiedziałem mojemu menadżerowi, że już nie chcę, że już wystarczy. Serce mówi mi „Well done Dawid, twoja misja w tym programie się zakończyła”, a serca słucham jak babci.”

Cleo odchodzi z programu. Na jej fotelu zasiądzie Natasza Urbańska!?

Sponsorowane

Dziś w Internecie ukazały się nowe doniesienia. Wynika z nich, że niespodziewanie z udziału w show TVP zrezygnowała również Cleo. Sama artystka nie potwierdziła jak na razie tych pogłosek. Jednak według anonimowego informatora portalu Pudelek, ta informacja jest prawdziwa:

„To prawda, Cleo nie wystąpi w najnowszym sezonie „The Voice Kids”. Jej miejsce zajmie inna znana artystka”

przekazał informator związany ze stacją TVP

Według Pudelka twórcy show nie spodziewali się odejścia Cleo, dlatego musieli bardzo szybko znaleźć dla niej zastępstwo. Według doniesień Pudelka miejsce Cleo ma zająć Natasza Urbańska. Jak przekazał informator związany z TVP Natasza i Marina znają się doskonale z Teatru Buffo, dlatego producenci liczą, że mimo odmiennych charakterów panie szybko się dogadają. A wam jak podobają się zmiany?

Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane