w

Cleo pokazała się fanom bez makijażu, doczepów i kucyka. Poznalibyście ją?

Cleo wybrała się ostatnio do fryzjera i pokazała się w nowej odsłonie bez doczepów i słynnego kucyka. Trzeba przyznać, że wygląda zupełnie inaczej. Fanom piosenkarki spodobała się jej ta wersja, ale czy Cleo zdecyduje się na zupełną zmianę wizerunku? Tego nie wiadomo.

Cleo już od 10 lat jest jedną z najbardziej popularnych artystek w Polsce. Słynny przebój „My Słowianie” i współpraca z Donatanem otworzyły jej drogę do olbrzymiej kariery. Obecnie gwiazda zasiada również w fotelu jurorskim w programie „The Voice Kids”. Wizerunek gwiazdy nie uległ przez te lata dużej zmianie. Kobieta lubi wplatać w swoje stylizacje motywy „słowiańskie” i rzadko eksperymentuje z włosami czy makijażem. Znakiem charakterystycznym artystki są mocne kreski na oku i wysoko związany kucyk. Dlatego też każda zmiana fryzury cieszy się dużą popularnością w Internecie. Tak było i tym razem.

Sponsorowane

Cleo bez kucyka i doczepów wygląda zupełnie inaczej

Sponsorowane

Fani piosenkarki mogli zobaczyć ostatnio relacje z wizyty piosenkarki u fryzjera. Gwiazda pochwaliła się nagraniem na TikToku. Nareszcie można było zobaczyć artystkę bez doczepów i charakterystycznego kucyka. W zamian za to zobaczyliśmy Cleo w rozpuszczonych, pofalowanych włosach. Nowy wizerunek przypadł do gustu obserwatorom, którzy zasugerowali piosenkarce zmianę fryzury. Pod postem pojawiła się również masa komplementów:

Ładnie ci w rozpuszczonych włosach”

„Wreszcie bez tego kucyka na czubku głowy”

„Pięknie”

Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane