w

Katarzyna Cichopek pokazała się fanom bez grama makijażu. Wow!

Katarzyna Cichopek zawsze stara się wyglądać doskonale. Na jej profilach społecznościowych możemy zobaczyć ją w idealnie dobranych stylizacjach, fryzurach i profesjonalnych makijażach. Tym razem Cichopek zrobiła jednak wyjątek i pokazała się fanom bez grama makijażu.

Katarzyna Cichopek na nowo układa sobie życie u boku Macieja Kurzajewskiego. Para wspólnie prowadzi „Pytanie na śniadanie”. Dodatkowo aktorka gra w „M jak miłość” i jest jurorką w programie „You Can Dance. Nowa Generacja 2”. Życie zawodowe i miłosne gwiazdy układa się doskonale. Kasia ma się czym pochwalić w związku z tym dużo czasu poświęca swoim mediom społecznościowym, na których pełno jest zdjęć i relacji dotyczących mody, podróży, pracy i codziennej pielęgnacji.

Sponsorowane

Cichopek bez grama makijażu. Fani zaskoczeni nagraniem aktorki

Gwiazda ostatnio zaskoczyła swoich fanów nietypowym nagraniem. Aktorka zjawiła się na planie „M jak miłość” i podzieliła się z obserwatorami zakulisowymi szczegółami serialu. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Kasia jest na filmiku zupełnie bez makijażu. Serialowa Kinga oznajmiła fanom, że właśnie jest przed nagraniami odcinków w bistro „Za rogiem”. Chwilę później gwiazda pokazała się już po pełnej charakteryzacji. Pod filmikiem Kasia napisała:

Sponsorowane

„Pozdrawiam Was serdecznie z garderoby serialu „M jak miłość”. Rozpoczynam dzisiejszy dzień najpierw od odwiezienia dzieci do szkoły, a teraz przyjechałam na plan, dzisiaj gramy w bistro „Za rogiem”, także będę Wam pokazywała to i owo”

Relacja Katarzyny spotkała się z pozytywnym odbiorem fanów. Aktorka wspomniała, że odwiozła dzieci do szkoły. Jak wiemy po rozwodzie, który odbył się w marcu 2022 roku Kasia i Marcin Hakiel sprawują nad swoimi pociechami naprzemienną opiekę.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane