w

Katarzyna Cichopek już po zabiegu. Fani nie mogą oderwać od niej wzroku

Katarzyna Cichopek aktywnie działa w mediach społecznościowych, które gwiazda opanowała do perfekcji. Szerokie grono fanów, które zgromadziła na Instagramie śledzą codzienne wpisy Kasi. Na ten moment liczba obserwatorów aktorki przekroczyła 570 tysięcy. Aktorka udostępnia posty o różnej tematyce. Niedawno Cichopek pokazała zdjęcie po zabiegu laseroterapii.

W jednym z ostatnich postów gwiazda pokazała efekty po zabiegu laseroterapii. Katarzyna bardzo chętnie dzieli się ze swoimi fanami smaczkami z życia codziennego. Poza stylizacjami i relacjami z podróży wrzuca też nowinki kosmetyczne. W ostatnim czasie aktorka skorzystała z zabiegu z użyciem lasera kryształowego. Gwiazda podzieliła się efektami pozując w białej stylizacji, a fani oszaleli.

Sponsorowane

Cichopek po zabiegu. Pod postem gwiazdy posypała się masa komplementów

Pod postem wylała się fala pozytywnych komentarzy. Obserwatorzy zauważyli, że twarz Kasi się zmieniła i widać efekt zabiegu, głównie w świeżości cery. Fani nie szczędzili Cichopek komplementów. Kasia nie ukrywa, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej i chwali sobie po zabiegowe efekty. Zabieg z użyciem lasera kryształowego według opinii Kasi ujędrnił jej skórę od wewnątrz, wyostrzył kąt żuchwy i wyrównał koloryt skóry:

Sponsorowane

„Dziś o urodzie. Do moich regularnych zabiegów pielęgnacyjnych wkroczyła laseroterapia! Co mi daje? W naturalny sposób aktywizuje do produkcji kolagenu w mojej skórze, ujędrnia skórę od wewnątrz, naturalnie podnosi owal twarzy, wyostrza kąt żuchwy oraz wyrównuje koloryt skóry”

pisała Kasia na swoim Instagramie

Katarzyna Cichopek życie prywatne

O Katarzynie Cichopek jest ostatnio bardzo głośno. Gwiazda rozstała się niedawno z mężem Marcinem Hakielem i związała się z Maciejem Kurzajewskim. Para prowadzi wspólnie program śniadaniowy i często podróżuje. Fani Kasi w komentarzach często sugerują, że Kasia promienieje za sprawą nowego partnera, a nie za sprawą zabiegów kosmetycznych.

Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane