w

Chylińską i Kwiatkowskiego łączy coś więcej, niż scena. Niewiele osób o tym wie

Agnieszka Chylińska i Dawid Kwiatkowski należą do grona najbardziej popularnych polskich artystów. Mimo że dzieli ich duża różnica wieku, a Dawid mógłby być synem Agnieszki istnieje jedna rzecz wspólna, która łączy tych artystów. Chylińska nie ma matury, podobnie z resztą jak Kwiatkowski.

Utwory Chylińskiej i Kwiatkowskiego nie schodzą z czołowych miejsc list przebojów. Artyści swój sukces zawdzięczają ciężkiej pracy i talentowi. Mimo że dzieli ich aż 20 lat różnicy oboje rozpoczynali swoją karierę w młodym wieku i pominęli jeden etap młodości. O co chodzi?

Sponsorowane

Chylińska nie ma matury, podobnie jak Kwiatkowski

Zarówno Dawid jak i Agnieszka tak szybko zaczęli swoją karierę, że nie przystąpili do matury. Muzyczna historia Chylińskiej zaczęła się już w szkole. Nie trzeba dodawać, że jej pomysł mocno nie spodobał się nauczycielom. Mimo to gwiazda nie zrezygnowała ze swoich marzeń i dziś jest znaną piosenkarką. W 1997 r. zbuntowana gwiazda 'podziękowała’ nauczycielom, którzy nie wierzyli w jej sukces. Artystka na gali Fryderyków wykrzyczała byłym nauczycielom, że ich nienawidzi. Podobnie było z Dawidem, który zakończył swoją edukację w drugiej klasie liceum.

Sponsorowane

Agnieszka i Dawid nie są jedynymi gwiazdami, które nie napisały matury, a świetnie radzą sobie wżyciu zawodowym. Wśród znanych osób, które zrezygnowały z egzaminu dojrzałości znalazły się m.in. Grażyna Szapołowska, Kayah i Robert Kubica.

„Tak się złożyło, że tuż przed maturą weszłam do studia, nagrywałam swoją pierwszą płytę i niestety matura już mnie ominęła. Później jeszcze raz dokonałam próby podejścia, próbowałam się uczyć wieczorowo, ale jakoś sytuacja ławkowa mnie nie nęci. Może nie powinnam się przyznawać do takich rzeczy”

przyznała Kayah w „Pytaniu na śniadanie”

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane