w ,

Blanka w finale Eurowizji! Tuż przed występem wprowadzano znaczące zmiany

Blanka w finale Eurowizji! Wczoraj wieczorem polska reprezentantka wystąpiła w półfinale i udało się! Mimo że widzowie nie dawali jej dużych szans, po eliminacjach artystka wywalczyła finał i już w sobotę zobaczymy ją ponownie na scenie.

Blanka Stajkow wystąpiła w Liverpoolu z utworem „Solo”. Po polskich preselekcjach na artystkę spłynęła fala hejtu i mało kto dawał jej szansę na przejście do finału. Stało się jednak inaczej. Być może wszystko dzięki zmianom, które zostały wprowadzone tuż przed samym występem. Podczas dwóch ostatnich prób zauważono, że zbyt duża ilość efektów specjalnych odciąga uwagę od samej piosenkarki i wyrzucono część z nich. W rozmowie z Plotek.pl Mikołaj Dobrowolski zdradził, jaki element został wyrzucony z występu:

Sponsorowane

„Udało nam się jeszcze wprowadzić ostatnie korekty do ujęć i usunęliśmy jeden z efektów multiplikacji artystki, ten, który budził największe kontrowersje. Powodem tej zmiany była niezadowalająca realizacja obrazka”

Blanka w finale Eurowizji

Sponsorowane

Występ Blanki zaskoczył wszystkich sceptyków. Artystka dała z siebie 100% i wystąpiła znacznie lepiej, niż w polskich eliminacjach. Z pozytywnym odbiorem publiczności spotkała się jej choreografia, a w szczególności układ, który zatańczyła bez tancerzy. Jednak mimo awansu, krytycy zarzucili występowi Blanki zbyt dużo kiczowatych i tandetnie wyglądających wstawek, a także…. kiepskiego języka angielskiego. Jej słynne 'Bejbe’ przyczyniło się do wielu drwin internautów i prawdopodobnie przylgnie do artystki na stałe. Chyba, że Blanka po raz kolejny zaskoczy i wygra finał Eurowizji, co raz na zawsze zamknęło by usta wszystkim hejterom.

Kto jeszcze wystąpi w finale?

Finał Eurowizji już w najbliższą sobotę o godz. 21. Poza Polską zobaczymy w nim: Albanię, Armenię, Australię, Austrię, Belgię, Chorwację, Cypr, Czechy, Estonię, Finlandię, Francję, Hiszpanię, Izrael, Litwę. Mołdawię, Niemcy, Norwegię, Portugalię, Serbię, Słowenię, Szwajcarię, Szwecję, Ukrainę, Wielką Brytanię i Włochy.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane