w

Beata Tyszkiewicz znikła z życia publicznego. Córka zdradza jak aktorka spędzi 85-te urodziny.

Źródło: screen Instagram

Beata Tyszkiewicz nagle znikła z show-biznesu. Wiele osób zaczęło się zastanawiać co takiego się stało? Okazało się, że wielka dama polskiego kina wycofała się z życia publicznego z powodu złego stanu zdrowia. Wiemy, że już za niedługo Beata Tyszkiewicz będzie świętować swoje 85 urodziny. Co zaplanowano na ten dzień?

Beata Tyszkiewicz jest jedną z najbardziej uwielbianych aktorek starego pokolenia. Jeszcze nie tak dawno widzowie mogli ją podziwiać jako jurorkę w „Tańcu z gwiazdami”. Zawsze elegancka, szykowna i wyważona, potrafiła z dużą klasą ocenić show przygotowane przez uczestników, dzięki czemu była uwielbiana przez fanów programu. Niestety od 2017 roku pani Beata znikła z show biznesu. W ostatnim czasie jej córka- Karolina Wajda podzieliła się informacjami o stanie zdrowia aktorki.

Sponsorowane

Beata Tyszkiewicz-choroba.

Beata Tyszkiewicz przeszła rozległy zawał po którym musiała poddać się operacji udrożnienia tętnicy wieńcowej. Aktorka miała nadzieje, że mimo choroby uda jej się szybko wrócić do swojego poprzedniego życia i kontynuować karierę. Okazało się jednak, że choroba poczyniła w jej organizmie nieodwracalne szkody i sprawiła, że aktorka posypała się nie tylko fizycznie, ale również psychicznie. Aktorka przestała wychodzić z domu, zerwała kontakty towarzyskie i od prawie 6 lat nie opuszcza swojego mieszkania, a wyjątkiem są jedynie spotkania z najbliższymi.

Sponsorowane

Beata Tyszkiewicz w sierpniu obchodzi 85-te urodziny. Co zaplanowano z tej okazji?

Już za niedługo przed panią Beatą duża okazja do świętowania. Gwiazda kończy 14 sierpnia- 85 lat. Na imprezie ma się pojawić córka Karolina i młodsza córka Wiktoria Padlewska. Ta ostatnia mieszka na stałe w Szwajcarii, gdzie wychowuje swoich już nastoletnich synów. Karolina zajmuje się Beatą na co dzień. Robi jej zakupy i pilnuje zażywania leków. W rozmowie z Plotkiem, kobieta zdradziła, że 85 urodziny odbędą się w Warszawie. Impreza ma być raczej kameralna:

„Nie miejsce jest ważne, a to, żeby rodzina była razem. Dla mamy najważniejsza jest pamięć i miła atmosfera. Mnie i mojej siostrze zawsze powtarzała, że nie musi być wystawnie, z dużą ilością wyszukanych dań i trunków, ale musi być miło. I w dobrym towarzystwie”

Córka wybitnej aktorki jest w stałym kontakcie z mamą i dba o to, aby jej niczego nie zabrakło. Ponadto Karolina Wajda robi zakupy i pilnuje, aby wielka dama polskiego kina przestrzegała diety i pamiętała o przyjmowaniu leków.

Sponsorowane

„W zeszłym roku obowiązki uniemożliwiły mojej siostrze wizytę w tym czasie w Polsce. W tym roku udało jej się tak wszystko zaplanować, że będzie mogła przyjechać do Warszawy i spędzić czas z mamą. Taka wizyta zawsze przynosi największą radość naszej mamie, ponieważ uwielbia być mamą i babcią”

mówiła Karolina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane