w

Był zmuszony odejść z programu „Nasz nowy dom”. Czym Artur zajmuje się teraz?

Artur Witkowski pożegnał program „Nasz nowy dom”. Mężczyzna przez osiem długich lat kierował budowami w polskim reality show. Po wielu dniach spędzonych razem przyszła pora rozstania z ekipą Katarzyny Dowbor. Czym teraz zajmuje się mężczyzna?

„Nasz nowy dom”

Sponsorowane

Program telewizyjny prowadzony jest przez Katarzynę Dowbor i emitowany przez stację Polsat od 29 września 2013 roku. W trakcie trwania odcinka przeprowadzany jest gruntowny remont domu. Ekipa odmieniła życie wielu polskich rodzin. Do programu zgłaszają się osoby, bądź ktoś je zgłasza, które często żyją w skrajnej biedzie i same nie są w stanie zafundować sobie niezbędnego remontu. Zdarza się, że niektóre rodziny nie posiadają w domu łazienki, inne żyję bez dostępu do wody… W takich przypadkach pomaga Katarzyna Dowbor wraz z niezastąpioną ekipą. Do zeszłego roku jej członkiem był również Artur Witkowski.

Facebook

Artur Witkowski pożegnał program

Sponsorowane

Mężczyzna przez osiem lat pełnił funkcję kierownika budowy w programie „Nasz nowy dom”. Niejednokrotnie udowodnił, że jest profesjonalistą i posiada wiedzę, a także odpowiednie umiejętności. Dzięki reality show zyskał spore grono fanów. Ludzie pokochali go za uczynność, wsparcie i miłość, jaką ofiarował innym. Niestety, w zeszłym roku Artur Witkowski pożegnał program. Dlaczego do tego doszło?

Niestety, budowlaniec miał poważne problemy zdrowotne. Mianowicie doszło do porażenia nerwu twarzowego. Udało mu się dojść do zdrowia, jednak po przerwie postanowił nie wracać do „Naszego nowego domu”.

Facebook

Przewiało mnie, a potem zapalenie ucha i porażenie nerwu twarzy. Wlekło się pół roku, ale już jest prawie ok. Pozdrawiam serdecznie – poinformował wówczas.

Sponsorowane

Nikt nie powiedział tego wprost, ale wiele wskazuje na to, że Artur postanowił skupić się na swoim zdrowiu, a także swoim biznesie. Nie da się ukryć, że praca na budowie, gdzie wszystko jest nagrywane, jest bardzo wymagająca.

Facebook

Czym dziś zajmuje się Artu Witkowski?

Okazuje się, że budowlaniec wcale nie zrezygnował ze swojego fachu. Obecnie zajęty jest prowadzeniem własnego biznesu, a efektami chętnie dzieli się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Artura można również znaleźć na YouTubie. Dwa miesiące temu pojawił się tam odcinek „Twojej Ekipy”, w którym wystąpił wraz z projektantem wnętrz Maciejem Pertkiewiczem.

Sponsorowane

Facebook

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane