w

Własna siłownia i ogromny metraż. Apartament Ewy Chodakowskiej to prawdziwe królestwo.

Źródło: Ewa Chodakowska/ Facebook

Apartament Ewy Chodakowskiej mieści się na Mokotowie. Dwupoziomowe mieszkanie liczy aż 360 m kw., a z tarasu rozciąga się widok na panoramę miasta. Trenerka zadbała również o miejsce do ćwiczeń i nagrywania filmów treningowych. Zdjęcia apartamentu robią wrażenie.

Ewa Chodakowska znana trenerka ciężko pracowała na swój sukces. Teraz kiedy jest na szczycie może sobie pozwolić na wiele zachcianek. Niedawno stała się właścicielką hotelu w Grecji. To właśnie tam ciągnie trenerkę najmocniej, głównie przez jej męża Lefterisa Kavoikisa, który jest z pochodzenia Grekiem. Wracając do jej warszawskiego apartamentu można powiedzieć, że minimalizm łączy się tutaj z luksusem. We wnętrzach dominują jasne, stonowane barwy, bez wielu dodatków. Natomiast te, które znalazły się w środku są przemyślane i bardzo stylowe.

Sponsorowane

Apartament Ewy Chodakowskiej to prawdziwy pałac.

Chodakowska wybrała do swojej kuchni biały kolor, znalazł się on zarówno na ścianach jak i frontach mebli. Większość przestrzeni zajmuje duża wyspa kuchenna. Pomieszczenie nie jest dużych rozmiarów i jest połączone z jadalnią. To właśnie tam stanął długi stół otoczony białymi krzesłami oraz półki z książkami. Prawdziwym królestwem Ewy jest jej salon. Znalazła się w nim wielka, biała kanapa, fotel z podnóżkiem i drewniany stolik do kawy. Całość jest urządzona minimalistycznie. Widać, że trenerka nie lubi otaczać się wieloma przedmiotami. Wśród niewielu dodatków znalazły się jedynie obrazy na ścianach, stylowe lampy oraz wazony z świeżymi kwiatami. W sypialni dominuje beżowy kolor, a na podłodze znalazł się jasny, puszysty dywan. Nad ogromnym łóżkiem wisi obraz z morskim krajobrazem.

Sponsorowane

Całe piętro apartamentu zajmuje siłownia.

Najbardziej luksusowym pomieszczeniem jest zdecydowanie łazienka. Znalazła się w nim wanna wolnostojąca, otwarty prysznic, złote krany i biały marmur na ścianach. W domu sławnej trenerki nie mogło zabraknąć miejsca do ćwiczeń i nagrywania filmów z treningami. Na całej powierzchni piętra znalazły się niezbędne sprzęty i akcesoria do ćwiczeń. Całość apartamentu dopełnia ogromny taras, z którego rozciąga się widok na panoramę miasta.

Sponsorowane
  • Źródła:
  • www.plotek.pl Zewnętrzne źródło
  • Miniatura:
  • Źródło: Ewa Chodakowska/ Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane