w

Znany aktor, Antoni K. z aktem oskarżenia. Tym razem słono za to zapłaci

Czarne chmury zawisły nad głową znanego aktora. Antoni K. usłyszał zarzuty, za prowadzenie pojazdu pod wpływem środków odurzających. Co mu za to grozi?

W ostatnim czasie Antoni K. musi mierzyć się ze sporymi problemami. O aktorze było ostatnio głośno po tym, jak ujawnił prywatne nagrania byłej żony. Tym razem jednak sprawa jest poważniejsza. Na początku 2023 roku mężczyzna został zatrzymany przez policję na warszawskiej Woli. Aktor prowadził samochód pod wpływem alkoholu, a dodatkowo wykryto w jego organizmie niedozwoloną substancję – THC, czyli marihuanę. Tłumaczył się, że podniesione stężenie THC wynika z zażywania przez niego leków na stwardnienie rozsiane.

Sponsorowane

Antoni K. usłyszał zarzuty. Może trafić do więzienia

Antoni K. ponownie trafił dziś na pierwsze strony gazet. 30 maja 2023 r. skierowano oficjalny akt oskarżenia przeciwko 34-latkowi do Sądu Rejonowego Warszawa-Wola. Aktorowi postawiono zarzuty zgodnie z art. 178a. par. 1 Kodeksu Karnego. Według informacji uzyskanych przez Super Express, mężczyzna będzie musiał uiścić karę grzywny. Ale nie tylko. Jeśli zarzuty zostaną udowodnione, Antoni K. musi się liczyć ze znacznie gorszymi konsekwencjami. Jak poinformowała prokuratura, aktorowi grozi pozbawienie wolności na okres dwóch lat oraz zakaz prowadzenia pojazdów na okres 3 lat. Antoni będzie musiał zapłacić również 5 tys. zł kary na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej:

Sponsorowane

„Oskarżonemu Antoniemu K. grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2, a także obligatoryjny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres co najmniej 3 lat. Dodatkowo, w razie skazania Antoniego K., nałożony zostanie obowiązek zapłaty świadczenia na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej w wysokości co najmniej 5 tysięcy złotych”

poinformował Szymon Banna- prokurator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane