w

Grała Kasię Solejuk w serialu „Ranczo”. Dziś trudno uwierzyć w to, jak wygląda

Anna Stępień grała w kultowym, polskim serialu „Ranczo” postać bystrej dziewczynki – Kasi Solejuk. Zadebiutowała na ekranie, kiedy miała zaledwie kilka lat. Dziś jest już dorosłą, 26-letnią kobietą. Od czasu „Rancza” zmieniła się nie do poznania. Kim jest i jak aktualnie wygląda Ania?

Serial „Ranczo”

Sponsorowane

Serial emitowany był na antenie TVP w latach 2006-2016. Wystąpiło w nim wielu polskich aktorów. Jedni należeli do czołówki naszych artystów, z kolei inni zadebiutowali na ekranie. Serial opowiadał o życiu toczącym się w niewielkiej, fikcyjnej wsi, o nazwie Wilkowyje. Przedstawiał codzienne życie i problemy mieszkańców tego uroczego miejsca. Widzowie szczególnie pokochali policjanta Staśka, w którego wcielił się Arkadiusz Nadera. Barmanka Wioletka grana przez Magdalenę Waligórę również zyskała swoje grono wielbicieli.

Anna Stępień „Ranczo”

Anna grała w serialu małą dziewczynkę, Kasię. Pochodziła z wielodzietnej rodziny, a jej rodzicami byli Kazimiera i Maciej Solejukowie – Katarzyna Żak znana z „Miodowych lat” oraz Sylwester Maciejewski znany w filmu „Zróbmy sobie wnuka”. Kiedy Ania po raz pierwszy pojawiła się na ekranie, miała zaledwie 9 lat. Jeśli chodzi o późniejszy czas, rzadko bo rzadko, ale jednak systematycznie, wracała przed kamery. Grała bowiem postać drugoplanową. Czym dzisiaj zajmuje się Ania i jak zmieniła się na przestrzeni lat?

Sponsorowane

Otóż bazując na informacjach, które można znaleźć w sieci zdaje się, że Stępień nie zdecydowała się na kontynuowanie swojej kariery aktorskiej. Od roku 2016 (to wtedy wyemitowano ostatni odcinek „Rancza”), Ania nie wystąpiła w żadnej innej produkcji. Kobieta dostała się na studia na warszawską SGGW, a nauki czerpała także na Uniwersytecie Warszawskim. Mowa o kierunku zarządzanie finansami i rachunkowością. Z kolei studia podyplomowe z analityki ukończyła na Akademii Leona Koźmińskiego.

Z wpisów, które udostępnia w mediach społecznościowych można wywnioskować, że wyjechała za granicę, aby pracować. Nie poprzestała jedynie na edukacji zakończonej w Polsce. Otóż uczyła się dalej we włoskiej Bolonii, a także czeskiej Pradze. Na ten moment Ania pracuje w korporacji bankowej.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane