w

Anna Powierza przeszła operację. Ostrzegamy: zdjęcia tylko dla widzów o mocnych nerwach.

Źródło: aniapowierza/ Instagram

Anna Powierza jest już po operacji. Gwiazda pokazała zdjęcia wprost ze szpitala i wyjaśniła dlaczego poddała się plastyce powiek.

Anna Powierza sławę i rozpoznawalność zdobyła dzięki serialowi „Klan”. Gwiazda lubiana przez widzów jest bardzo aktywna w Internecie, a na swoim koncie Instagramowym zgromadziła ponad 46 ty. widzów. Ostatni post Ani mocno zszokował internautów. Aktorka pokazała zdjęcia na których ma zoperowane powieki. Okazało się, że Powierza zdecydowała się na plastykę powiek.

Sponsorowane

Anna Powierza jest po operacji. Wykonała zabieg na NFZ.

Zabieg blefaroplastyki polega na usunięciu nadmiaru fałdu skórnego z powiek. Powierza udostępniła obszerną relację od momentu zabiegu, aż po cały proces rekonwalescencji. Dlaczego to zrobiła?

„Tak jak za nic bym nic w siebie nie wstrzyknęła, tak wycinanie to zupełnie inna bajka”

mówiła Powierza
Sponsorowane

Wychodzi na to, że powodem było głównie względy estetyczne, ale nie tylko. Niedawno podobnemu zabiegowi poddał się Tomasz Oświeciński. Aktor wprost mówił o tym, że opadające powieki, powodowały u niego problemy ze wzrokiem. Wracając do Ani, po zabiegu przyznała, że czekała na ten dzień bardzo długo, gdyż zrobiła to korzystając z funduszu NFZ. Aktorka przyznała, że po operacji nic ją nie bolało i od razu wróciła do codziennych czynności. Jedynie nosiła ciemne okulary, żeby nie straszyć swoim wyglądem:

„Tym razem cudna pani doktor wycięła nadmiar skóry na powiekach. Czy wy macie świadomość, że ten zabieg można zrobić na NFZ? Jeśli macie w planach wycięcie powiek, sprawdźcie, czy nie kwalifikujecie się że względów zdrowotnych. Czeka się długo, ale warto! Pomimo tego, jak wyglądałam, czułam się wspaniale. Sama byłam zdziwiona, ale nawet zaraz po operacji nic nie bolało. No, może tylko serce tych osób, co mnie w owym czasie widziały. Byli pewni, że te siniaki mam po naprawdę solidnym mordobiciu. Starałam się nie wychodzić z domu, ale wiadomo. Wychodziłam. W oksach, żeby nie straszyć”

pisała na swoim Insta

Fani zachwyceni nowym wyglądem aktorki.

Sponsorowane

Pod postem Ani pojawiła się masa pozytywnych komentarzy. Internauci podkreślali, że aktorka wygląda teraz zdecydowanie młodziej:

„Szok, 20 lat mniej”

„Ten zabieg poprawia wbrew pozorom nie tylko urodę, ale jakość życia. Opadająca powieka to nie tylko problem estetyczny, jak myślą niektórzy, ale też zdrowotny”

„Super, opadające powieki potrafią utrudnić życie i funkcjonowanie. Efekt – rewelacja”

Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane