w

Anna Mucha okradziona. Na telefonie miała sporo intymnych zdjęć

Anna Mucha została okradziona w trakcie jednej ze swoich podróży. Aktorka sama przyznała, że w telefonie, który został jej skradziony, znajdowały się wyjątkowo 'odważne’ zdjęcia.

Anna Mucha zagrała w wielu kultowych filmach i serialach. Zdecydowanie największą sławę przyniosła jej jednak rola Magdy w serialu „M jak miłość”. Po wielu miłosnych, serialowych perypetiach postać Magdy znalazła wreszcie miłość u boku Andrzeja, czyli Krystiana Wieczorka. Producenci serialu wciąż podkręcają rolę Budzyńskiej i niedawno media obiegły nietypowe zdjęcia z nagrań. Widzimy na nich Annę wraz z Krystianem w wyjątkowo odważnych scenach miłosnych, odbywających się pod prysznicem. Okazuje się, że i prywatnie Ania lubi robić sobie pikantne zdjęcia, do czego przyznała się w jednym z Instagramowych postów.

Sponsorowane

Anna Mucha została okradziona w Tajlandii

Aktorka „M jak miłość” bardzo dużo podróżuje i chętnie dzieli się ze swoimi fanami relacjami z wojaży. Jednak jeden z ostatnich wyjazdów, nie był dla Muchy udany, gdyż podczas zwiedzania została okradziona. Na Instagramie Ania przyznała, że padła ofiarą kieszonkowca. Jak sama napisała, najbardziej boli ją fakt, że straciła wiele zdjęć dzieci, a co za tym idzie, kilka lat wspomnień:

Sponsorowane

„Nie mam wielu swoich zdjęć… gorzej! Nie mam zdjęć dzieci… głupio wyszło, bo nie robiłam im sesji, nie chcąc publikować ich wizerunków. A zdjęcia z prywatnej kolekcji były w telefonach (zamiast w chmurze, w obawie, ze ktoś się włamie). Któregoś dnia straciłam kilka lat wspomnień, bo trafiłam na kieszonkowca…” 

Co więcej, Ania dodała, że w telefonie były jej prywatne, pikantne fotki i bardzo żałuje, że przetrzymywała je w takim miejscu. Mimo prób odzyskania skradzionego aparatu Annie nie udało się go odzyskać. Pół żartem, pół serio napisała na Instagramie:

„Moje prywatne foty (także te pikantne) leżą teraz gdzieś na wysypisku elektrośmieci w Bangkoku… także jeśli ktoś się wybiera do Tajlandii, to podróż może się zwrócić (…) Tylko kilku rzeczy żałuje w swoim życiu… tych zdjęć żałuje bardzo… pamiętam, jak próbowałam się jeszcze skontaktować ze złodziejami z nadzieją, że może „wykupie” swoje rzeczy. Bezskutecznie”

Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane