w

Piotr Kraśko podzieli się radosną nowiną na zakończenie „Faktów”. Polacy na to czekali

Środowe wydanie „Faktów” ucieszyło fanów programu. Na zakończenie Piotr Kraśko przekazał widzom bardzo dobre wieści. Okazało się, że Anita Werner powraca na antenę. Kiedy?

Piotr Kraśko lubi zaskoczyć widzów i wpleść w wydanie „Faktów” ciekawą wzmiankę czy dwuznaczny komentarz. W środowych „Faktach” również nie zabrakło niespodzianek. Dzień wcześniej dziennikarz mógł pochwalić się wysoką oglądalnością wydania, a w środę, widzowie usłyszeli nowinę, na którą czekali od już od jakiegoś czasu.

Sponsorowane

Po wyemitowaniu ostatniego materiału Kraśko z poważna miną wsparł się na łokciach i pochylił głowę, oddając w ten sposób uznanie i szacunek dla kobiet walczących w Powstaniu Warszawskim. Jednak nie był to jedyny ważny moment w programie. Chwilę później zapowiedział gości, którzy pojawią się w TVN24:

„Dzisiaj w “Faktach” to już wszystko. Za chwilę w TVN24 “Fakty po Faktach”. Jest już Katarzyna Kolenda-Zaleska i jej goście. Cezary Tomczyk i Piotr Zgorzelski. Po tym jeszcze Anna Maria Dyder i generał Stanisław Koziej, a w trzeciej części potem profesor Marek Migalski”

Anita Werner powraca do „Faktów”

Sponsorowane

Najważniejsze pozostawił na sam koniec. Kraśko ogłosił, że już za niedługo do „Faktów” wróci uwielbiana i dawno nie widziana Anita Werner.

„Jutro o 19 przy tym stole usiądzie Anita Werner. Dziękuję, że są państwo z nami”

Dobrą wiadomość potwierdziła sama zainteresowana na Instagramie. Anita Werner była z mężem na urlopie w Stanach Zjednoczonych. Pod uśmiechniętym zdjęciem napisała: „Ostatnie chwile wakacji wyglądają tak”

Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane