w

Anita Sokołowska zaszalała z ostrym cięciem. Aktorka wygląda zupełnie inaczej.

Źródło: telemagazyn/ Instagram

Anita Sokołowska od lat nosiła włosy w kolorze kasztanowego brązu. Gwiazda raczej rzadko wprowadzała zmiany w swoim wyglądzie. Jednak ostatnio Anita Sokołowska przeszła prawdziwą metamorfozę. Aktorka zdecydowała się na ostre cięcie. Nowa fryzura Anity sprawiła, że fani zaczęli porównywać ją do znanej piosenkarki. O kim mowa?

Widzowie pokochali Anitę Sokołowską za rolę Zuzy w serialu „Przyjaciółki”. Serialowa Zuza słynie z ciętego języka, pracoholizmu, ale też modnych stylizacji. Prywatnie Anita mało zmieniała w swoim wyglądzie i od lat nosiła włosy do ramion w kolorze brązu. 3 czerwca postanowiła coś w sobie zmienić i jak na tak długą przerwę ostro zaszalała.

Sponsorowane

Anita Sokołowska przeszła metamorfozę. Podobna do Tatiany Okupnik?

Anita zdecydowała się zarówno na zmianę długości włosów jak i na nowy kolor. Zupełnie odmieniona pochwaliła się metamorfozą na swoim Instagramie. Pod postem napisała:

Sponsorowane

„Śmiałyśmy się dziś z Martą Zawiślańską, że zostawiłam u niej z dwa kg włosów…

I to jest prawda. Sokołowska postawiła na krótką fryzurę. Ostro wycięty bob wykończony grzywką spodobał się jej obserwatorom, którzy porównali aktorkę do znanej piosenkarki Tatiany Okupnik. Pod postem pojawiła się masa komplementów:

„Myślałam, że to Tatiana Okupnik!”

„No nieźle”

Sponsorowane

„Bardzo ładnie pani w nowej fryzurze. Wygląda w niej pani jak Tatiana Okupnik. Miłego weekendu życzę”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane