w

Aleksandra Grysz przekazała smutne wieści. Prezenterka „Pytanie na śniadanie” przeżywa trudne chwile.

Źródło: aleksandragrysz/ instagram

Smutne informacje przekazała jedna z prezenterek „Pytanie na śniadanie”. Okazało się, że Aleksandra Grysz straciła długo wyczekiwaną ciążę. Na Instagramie gwiazdy czytamy: „Kochana córeczko… nie było nam dane nacieszyć się sobą zbyt długo. Po ponad 2 tygodniach walki o Twoje zdrowie i życie odeszłaś..”

Aleksandra Grysz jest dziennikarką doskonale znaną widzom „Pytania na śniadanie”. Przez długi czas kobieta relacjonowała nowinki na tzw. 'czerwonym dywanie’, a w tamtym roku zadebiutowała jako główna prowadząca. Piękna Ola stała się sławna po tym jak w 2018 roku wygrała wybory Miss Earth. Wygrana dała jej przepustkę do startu w wielu konkursach piękności. Aleksandra jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. To właśnie na Instagramie Aleksandra zdradziła, że w trzecim miesiącu ciąży straciła długo wyczekiwaną córeczkę.

Sponsorowane

Aleksandra Grysz straciła ciążę w trzecim miesiącu.

Ola wrzuciła do sieci wzruszający filmik na którym podzieliła się szczęśliwymi momentami swojej ciąży. Niestety w opisie nagrania Aleksandra napisała, że po dwóch tygodniach walki o życie i zdrowie nienarodzonej córeczki jej serduszko przestało bić:

Sponsorowane

„Kochana córeczko… nie było nam dane nacieszyć się sobą zbyt długo. Po ponad 2 tygodniach walki o Twoje zdrowie i życie odeszłaś. To był najtrudniejszy czas w naszym życiu, pełen bólu, strachu, łez, niezrozumienia, niewyobrażalnego cierpienia… ale nie tak chcemy Cię zapamiętać. W końcu za nami także całe 3 najpiękniejsze wspólnie spędzone miesiące. Pamiętamy dokładnie każdy dzień. Codziennie śledziliśmy, jak się rozwijasz, byliśmy z Ciebie tacy dumni! Cieszyliśmy się każdym kolejnym objawem ciąży, dzięki któremu zaczynaliśmy wierzyć, że Ty naprawdę z nami jesteś… że dzięki Tobie stajemy się rodzicami”

W dalszej części wpisu zamieszczonego przez Aleksandrę czytamy, że już wcześniej poznała smutną diagnozę, jednak do końca wierzyła i walczyła o zdrowie upragnionej córeczki:

„Sprawiałaś nam uśmiech na twarzy nawet wtedy, gdy tak bardzo cierpieliśmy, wiedząc już, że niedługo odejdziesz. Wtedy, kiedy Twoje serduszko przestało bić, ale nadal przez kolejne długie dni byłaś z nami, w brzuszku mamy. Myśleliśmy wtedy o Twoich szalonych podskokach i tych pięknych, długich nóżkach, które z dumą prezentowałaś nam i lekarzom podczas kolejnych tak wyczekiwanych przez nas badań USG. Kiedy myślimy o Tobie córeczko… płaczemy, ale nie smucimy się. Jesteśmy wdzięczni, że mogliśmy spędzić z Tobą ten czas. Zmieniłaś nas na zawsze, nauczyłaś tak wiele… już zawsze będziesz naszym dzieciątkiem, naszym aniołkiem, naszą córeczką. Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kochamy i jak bardzo za Tobą tęsknimy. Teraz odpoczywaj, Mama i Tata”

napisała w pożegnalnym wpisie
Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane