w

Aldona z „Chłopaków do wzięcia” wybiera suknię ślubną. Komentarz Stefana rozśmieszył fanów.

Źródło: screen stefciokoch

Życie Stefana z „Chłopaków do wzięcia” ulegnie za niedługo dużej zmianie. Chłopak, który wkrótce zostanie ojcem oświadczył się swojej partnerce i para planuje ślub. Przygotowania do uroczystości ruszyły wielką parą. Aldona wybrała suknie ślubną, jednak jej wybór nie do końca spodobał się przyszłemu mężowi.

Stefan wystąpił w programie „Chłopaki do wzięcia” razem ze swoją siostrą Kariną. Oboje szukali miłości i trzeba przyznać, że poszło im to świetnie. Jednak relacje rodzinne nie zawsze układają się tak jakby się chciało. I tak było w tym przypadku. Siostra Stefana nie polubiła się z partnerką brata i dziewczyny wciąż toczą ze sobą spory. Jednak już niedługo Karina będzie musiała zaakceptować Aldonę, gdyż za niedługo dziewczyna formalnie wejdzie do rodziny.

Sponsorowane

Stefan w salonie sukien ślubnych.

Aldona i Stefan wybrali się ostatnio do salonu sukien ślubnych w poszukiwaniu idealnej kreacji dla pani młodej. Mężczyzna nie krył swojego niezadowolenia, gdyż jak sam mówi: „woli kobiety bez sukienek”:

„Dla mnie to jest tylko kawałek szmaty, takie ubranie na kobiecie. Po śląsku chyba hadry to się nazywa. Ja tam preferuję bardziej kobiety bez tego już”

Sponsorowane

Aldona wybrała suknie ślubną.

Trzeba przyznać, że przed Aldoną duże wyzwanie, jeżeli będzie chciała zadowolić swojego przyszłego męża. Jako że dziewczyna jest w ciąży wybór sukienki był zdecydowanie bardziej utrudniony. Kobiecie udało się jednak wybrać kreację. Aldona zdecydowała się na brązową, połyskującą suknię, którą docenił nawet Stefan. Mimo że komentarz chłopaka nie należał do super romantycznych, można z niego wywnioskował, że mężczyzna zaakceptował wybór ukochanej:

„Pokaż się. No, bebech jest. I ten, super. Tak może być”

Sponsorowane

Stefan zdecydował się na jeszcze jedno porównanie. Tym razem chłopak podsumował wszystkie kobiety robiące zakupy w sklepach odzieżowych:

„Przeważnie tak jest, jak kobieta wejdzie do sklepu, gdzie jest dużo sukni i dużo ciuchów, to nigdy nie umie się zdecydować. Ja z kolei mam podobnie, jak wejdę do jakiegoś sklepu motoryzacyjnego bądź sklepu budowlanego takiego, gdzie jest dużo technicznych rzeczy. O, na przykład z elektroniką też. Ciężko mi się zdecydować na różne rzeczy, też oglądam, przeglądam. Podobnie, jak kobieta w sklepie odzieżowym”.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane