w

Tak przed laty wyglądała Agnieszka Fitkau-Perepeczko. Jak 80-latka wygląda teraz?

Agnieszka Fitkau-Perepeczko już niedługo, bo 6 maja, będzie obchodziła 81. urodziny, a jej wygląd wcale na to nie wskazuje. Przyglądając się zdjęciom aktorki, można by nawet rzec, że kiedy była młodsza wyglądała gorzej, aniżeli teraz. Co wpłynęło na tak korzystną zmianę? Obecnie gwiazda przebywa w Australii, skąd dzieli się ze swoimi fanami pięknymi i słonecznymi kadrami.

Wdowa po Marku Perepeczce

Sponsorowane

Swego czasu Agnieszka brylowała w świecie show-biznesu. Często można było ją spotkać, na różnorakich wydarzeniach, jak pozowała chętnie na ściankach. Jednak w ostatnich latach się to zmieniło. Aktorka wycofała się z publicznego życia, co wcale nie jest jednoznaczne z tym, że zaszyła się w domu. Otóż nie. Mimo swojego wieku korzysta z życia garściami.

Małżeństwo aktorów

Sponsorowane

80-latka podobnie jak jej zmarły mąż zajmowała się aktorstwem. Jednak największą sławę i popularność wcale nie przyniosła jej żadne z odegranych ról, a właśnie małżeństwo ze zmarłym aktorem. Jeśli zaś chodzi o świat filmów i seriali, możesz kojarzyć Agnieszkę z roli Simony w „M jak miłość”.

View this post on Instagram

Sponsorowane

A post shared by Agnieszka Perepeczko (@agnieszkaperepeczko)

Agnieszka Fitkau-Perepeczko wygląd – jak się zmieniła?

Po śmierci Marka Perepeczki jego żona zaczęła coraz częściej pojawiać się na salonach i branżowych imprezach. Zdarzało się jej udzielać niekiedy zbyt szczerych wywiadów, w których wspominała między innymi o tym, że ma ponadprzeciętne libido… Nie kryła się też ze swoimi romansami ze znacznie młodszymi partnerami. Jednak w ostatnich latach kobieta zdaje się, że nabrała klasy. Znacznie ograniczyła częstotliwość wychodzenia na eventy. Skupiła się za to na swoim życiu.

W tym roku Agnieszka skończy 81 lat. Od kilku lat podróżuje nieustannie między Polską a Australią. W wolnych chwilach oddaje się swoim pasją i zainteresowaniom. Widać, że czerpie z życia garściami i nie przeszkadza jej w tym wiek.

Niestety, utarło się, że mężczyzna im starszy, tym lepszy, a kobieta, która przekroczyła 70. to stara raszpla. To okrutne i niesprawiedliwe! Dyskutujemy o tym na moim profilu i dochodzimy do wniosku, że trzeba czerpać radość z małych rzeczy. Mnie cieszy dobrze wysmażony stek, który mogę zjeść na moim tarasie z kieliszkiem wina, dobra książka – wspominała kiedyś kobieta.

Sponsorowane

Aktorka jest doskonałym przykładem na to, że wiek to tylko liczba, która o niczym nie świadczy. Najważniejsze jest to, na ile człowiek sam czuje się lat. Agnieszka tryska energią i witalnością, której może pozazdrościć jej niejeden 30-latek. Na najnowszych zdjęciach z Australii widać aktorkę uśmiechniętą i szczęśliwą. Trzeba przyznać, że świetnie się trzyma.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane