w

Ada z programu „Rolnik szuka żony” zdradziła szczegóły wesela. Wiemy w jakiej sukni wystąpi.

Źródło: Rolnik szuka żony TVP/ Facebook

Ada i Michał biorą ślub. Najpopularniejsza para ostatniej edycji „Rolnik szuka żony” jest na ostatniej prostej ślubnych przygotowań. W związku z tym Ada udostępnia coraz więcej szczegółów uroczystości. Dziewczyna wybrała już suknie ślubną i tort. W czym wystąpi ukochana młodego rolnika?

Michał wystąpił w programie TVP jako uczestnik poszukujący żony, natomiast Ada zgłosiła się wraz z innymi dziewczynami jako kandydatka. Młodzi szybko znaleźli wspólny język i przypadli sobie do gustu. Już w finałowym odcinku ostatniej edycji para przekazała widzom informację o zaręczynach. Po programie Ada zamieszkała wraz ze swoim ukochanym, a obecnie trwają intensywne przygotowania do ich wesela. Wiele ważnych punktów z listy weselnej zostało już wykonanych.

Sponsorowane

Zakochani są już po sesji narzeczeńskiej, a kilka z jej kadrów moglibyśmy zobaczyć na ich Instagramie. Para zdecydowała się na sesję na łonie natury. Ada i Michał pozowali w parku, siedząc na kocu i czule się całując. Narzeczeni wybrali również tort na wesele, Ada zapowiedziała, że będzie przepyszny, a całą wyprawę relacjonowała na swoim InstaStories. Ale to jeszcze nie wszystko. Przyszła żona rolnika zdradziła w jakiej sukni wystąpi na weselu. Młodziutka Adrianna zdecydowała się na klasyczną śnieżnobiałą księżniczkę, która doskonale podkreśliła jej figurę. W wyborze pomogły jej siostra i mama. Dziewczyna uchyliła też rąbka tajemnicy na temat dekoracji sali weselnej. Poza bielą mają się na niej pojawić akcenty różu i złota:

„Wybrałam księżniczkę, ale taką dość klasyczną, bo w niej czułam się najlepiej, nie ginęłam w niej, a najlepiej podkreślała moją urodę. Suknię wybierałyśmy, z moją mamą i siostrą. Będzie śnieżnobiała, ale w oprawie weselnej pojawią się akcenty w kolorze delikatnego różu i odrobina złota”

Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane
  • Źródła:
  • www.plotek.pl Zewnętrzne źródło
  • Miniatura:
  • Źródło: Rolnik szuka żony TVP/ Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane