w ,

Przełom w sprawie zabójstwa Anastazji. Policja odnalazła bardzo ważny dowód

Śledztwo w sprawie zabójstwa Anastazji na wyspie Kos wciąż trwa. Zatrzymano głównego podejrzanego, a policja wciąż szuka kolejnych dowodów, które pomogą w ukaraniu przestępcy. Według najnowszych informacji znaleziono kartę SIM z telefonu Anastazji. Czy okaże się ona najważniejszym dowodem w sprawie?

Anastazja miała tylko 27 lat. Dziewczyna uwielbiała podróżować, miała wiele marzeń i planów na przyszłość. Niestety już ich nie zrealizuje. Polkę zamordowano, a jej ciało porzucono na mokradłach. Ta straszna tragedia nie może pozostać bez rozwiązania. Nad sprawą pracuje grecka policja i detektywi z Polski. W ostatnim czasie greckim służbom udało się znaleźć kartę SIM, którą ktoś wyrzucił z telefonu Polki. Co udało się ustalić?

Sponsorowane

Znaleziono kartę SIM. Policja odzyskała ważne dane

Polkę widziano po raz ostatni w towarzystwie 32-latka z Bangladeszu. Ciało znaleziono zaś niedaleko jego domu. Nagranie z monitoringu pokazuje, jak Anastazja wchodzi do budynku i już z niego nie wychodzi. Zanim znaleziono ciało, policja odnalazła telefon 27-latki. Niestety ktoś wyrzucił z niego kartę SIM chcąc w ten sposób usunąć dowody, które mogłyby być ważne w sprawie. Portal prototherm.gr ustalił, że kartę SIM udało się odnaleźć. Jak podaje MEGA zatrzymany w sprawie obywatel Bangladeszu szukał w telefonie informacji, jak usunąć ślady GPS, które pokazałyby wszystkie jego ruchy. Dane zostały usunięte zarówno w jego telefonie jak i w telefonie Anastazji. Na szczęście dzisiejsza technologia pozwala z łatwością odzyskać utracone pliki, dzięki czemu policja może odtworzyć wiele szczegółów feralnego dnia.

Główny podejrzany składa sprzeczne zeznania

Sponsorowane

Na ten moment policja nie podała więcej szczegółów, jak również tego, co znaleziono w telefonie Anastazji. Wiemy jedynie, że 32-latek wciąż składa sprzeczne zeznania, a w jego domu znaleziono bilet do Włoch zakupiony po zniknięciu Polki. Podejrzany miał tłumaczyć zakup biletu koniecznością wyjazdu do Włoch z powodu porodu krewnej. Bliscy znajomi 32-latka zaprzeczyli jego słowom. Co z pogrzebem Anastazji?

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane