w

Kolejna zaginiona nastolatka. 15-letnia Karolina przepadła bez śladu miesiąc temu

Wyszła na spacer i już nie wróciła do domu. Zaginęła 15-letnia Karolina z Lubania. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które widziały nastolatkę.

Zaginęła Karolina z Lubania

Sponsorowane

Do zdarzenie doszło w województwie dolnośląskim ponad miesiąc temu. Nastolatka zniknęła 7 lipca. Z relacji rodziny wynika, że 15-letnia Karolina udała się na wieczorny spacer około godziny 19:00. Nie zabrała ze sobą dokumentów, ani telefonu. W dniu zaginięcia miała na sobie t-shirt w kolorze brązowym, niebieskie jeansy i czarne buty Nike.

Rysopis zaginionej

Internet obiegły zdjęcia 15-latki z dołączonym do nich rysopisem. Karolina ma 15 lat, 154 cm wzrostu, waży 46 kg. Mieszkanka Lubania ma niebieskie oczy i rudoczerwone włosy. Istnieje podejrzenie, że Karolina może przebywać ze swoim chłopakiem na terenie Karpacza, Kowar, czy w Ścięgnach.

Sponsorowane

Policja prosi o kontakt

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają 15-letnią Karolinę. Jeśli ktoś posiada jakieś informacje o zaginionej, powinien zgłosić się na Komendę Powiatową w Lubaniu (numer kontaktowy: 47 873 42 00) lub pod numerem alarmowym 112. Wszelkie informacje można również zgłaszać anonimowo na Facebooku SOS Zaginięcia.

#Zaginęła🚨Karolina Wolska🚨lat 15🚨#Lubań #Kowary #KarpaczKarolina pochodzi z Lubania, jednak od jakiegoś czasu…

Posted by SOS Zaginięcia on Monday, August 7, 2023
Sponsorowane

W ostatnim czasie zaginął również 14-letni Igor Merta z Bielska-Białej. Nastolatek wyszedł z domu w miniony wtorek wieczorem i do tej pory nie wrócił, ani nie dał żadnego znaku życia.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane