w

Trwają poszukiwania 13-letniego Dawida z Ostrołęki. Policja prosi o pomoc

13-letni Dawid z Ostrołęki zaginął 7 maja i słuch po nim zaginął. Zrozpaczona rodzina błaga o pomoc w odszukaniu chłopca. Natomiast policja udostępniła rysopis Dawidka i prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogły go widzieć.

Zaginął 13-letni Dawid z Ostrołęki

Sponsorowane

Dawid Prusik wyszedł z domu w niedzielę 7 maja i od tego czasu słuch po nim zaginął. Chłopiec ma zaledwie 13 lat. Policja w Ostrołęce udostępniła informacje i rysopis zaginionego dziecka. Dawid ma blond włosy, średniej długości i 175 cm wzrostu. Jest postawnej i krępej budowy ciała. W chwili zaginięcia miał na sobie ciemne dżinsy, czarne buty z czerwonym napisem “FILA”, niebieską koszulkę i ciemną kurtkę z kołnierzem. Policja apeluje do osób, które widziały chłopca i prosi o kontakt pod numerem 47 704 14 24 lub na najbliższym komisariacie.

Zaginęła 15-letnia Maja z Gliwic

Sponsorowane

To nie pierwsze zaginięcie w ostatnim czasie. Nadal trwają poszukiwania Mai Malko z Gliwic. 15-latka zaginęła 4 maja. W tym przypadku dziewczyna zabrała z domu wszystkie swoje rzeczy, dlatego jej matka jest przekonana, że Maja uciekła z domu. Dziewczyna ma ok. 160 cm wzrostu, jest szczupła, ma niebieskie oczy i ciemne długie włosy sięgające za ramiona. W momencie zaginięcia Maja miała na sobie czarne ubrania. Ostatni raz widziano ją w Centrum Handlowym Forum przy ul. Lipowej w Gliwicach. Nastolatka ma wyłączony telefon. Policja w Gliwicach apeluje o pomoc i prosi o kontakt pod numerem: 47 85 922 00.

🚨 UWAGA 🚨 ⚠️ Zaginęła Maja Małko ⚠️ ❗Lat 15❗ #Gliwice #Śląskie#CałaPolska Zaginiona ostatni raz była widziana…

Posted by Fundacja Na Tropie im. Janusza Szostaka on Sunday, May 7, 2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane