w

W biały dzień zaciągnął 6-latkę na trybuny, aby ją wykorzystać. Zapadł wyrok

To już pewne. Mariusz J. usłyszał wyrok trzech lat pozbawienia wolności. 31-letni mężczyzna w biały dzień zaciągnął 6-latkę na trybuny boiska i próbował zgwałcić. Zdarzenie miało miejsce w Osieku Jasielskim na Podkarpaciu.

Ubiegłoroczne wakacje odcisnęły się piętnem na życiu niewinnej 6-latki. Dnia 18 sierpnia 2022 roku dziewczynka bawiła się wraz z koleżankami na boisku. Towarzyszyli jej przyjaciele, a obiekt był monitorowany, był środek dnia. Nikt nie spodziewał się tego, co za chwilę się wydarzy. Nagle na boisku pojawił się Mariusz J. Z tłumu dzieci porwał 6-latkę i zaciągnął na trybuny. Przerażoną i płaczącą posadził na kolanach i chciał dopuścić się czynów seksualnych. Na szczęście na całe zdarzenie zareagowała 14-latka, która krzycząc spłoszyła mężczyznę.

Sponsorowane

Mariusz J. zaciągnął 6-latkę na trybuny z zamiarem zgwałcenia

Mężczyznę zatrzymano tego samego dnia. Okazało się, że jest to mieszkaniec sąsiedniej miejscowości, doskonale znany lokalnej ludności, który od dawna był na bakier z prawem. Mariusz J. miał już za sobą dwa włamania. Ostatecznie 31-latek usłyszał zarzut doprowadzenia osoby poniżej 15. roku życia do poddania się tzw. innej czynności seksualnej. Według informacji przekazanych przez portal Nowiny24.pl zapadł wyrok w sprawie Mariusza J. Mimo apelacji rzeszowski sąd utrzymał wyrok pierwszej instancji, a 31-letni Mariusz J. spędzi w więzieniu 3 lata. Jak poinformowała Prokurator Rejonowa, Grażyna Krzyżanowska, wyrok jest prawomocny, a oskarżony odbywa już karę.

Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane