w ,

Wichury w zachodniopomorskim i groźny wypadek na festiwalu Pol’and’Rock.

Źródło: Facebook Pol'and'Rock Festiwal

Wypadek na festiwalu Pol’and’Rock. Silny wiatr przewrócił metalową konstrukcję w wyniku czego ranne zostały trzy osoby. Na miejscu natychmiast pojawiły się służby.

Festiwal Pol’and’Rock odbywa się po raz 29-ty. Rozpoczął się w czwartek i potrwa do soboty. Na imprezie zaplanowano występy wielkich gwiazd sceny muzycznej. Mają to być m.in.: Lady Pank, Krzysztof Zalewski, Apollo 440, Brodka, LemON, Royal Republic, Kwiat Jabłoni, Spin Doctors, Transgresja. Rzecznik Straży Pożarnej przekazał, że w czwartek od rana w województwie zachodniopomorskim obowiązywało ostrzeżenie o burzach z gradem i silnym wiatrem. Tylko w ten dzień zanotowano aż 78 interwencji, najwięcej w powiecie: myśliborskim, koszalińskim, kamieńskim i goleniowskim. Niestety silne podmuchy wiatru nie ominęły również imprezowiczów bawiących się na Festiwalu.

Sponsorowane

Wypadek na festiwalu Pol’and’Rock. Trzy osoby ranne.

W czwartek na festiwalu Pol’and’Rock odbywającym się na lotnisku Czaplinek-Broczyno doszło do poważnego wypadku. Według informacji przekazanych przez rzecznika komendanta wojewódzkiego PSP mł. bryg. Tomasza Kubiaka doszło do zawalanie się metalowej konstrukcji. Przewrócił się słup wieży lokalizacyjnej, która postawiona jest w celu szybszej orientacji na polu namiotowym i na festiwalu. Jak podał portal Onet słup przewrócił się wzdłuż pasażu na pobocze, dzięki czemu w całym zdarzeniu ucierpiały jedynie trzy osoby, którym natychmiast udzielono pomocy. Na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej.

Sponsorowane
  • Źródła:
  • www.fakt.pl Zewnętrzne źródło
  • Miniatura:
  • Źródło: Facebook Pol'and'Rock Festiwal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane