w ,

Wyniki badań DNA Julii są jednoznaczne. Tak zareagowała na nie 21-letnia Polka

21-letnia Polka ogłosiła w swoich mediach, że to ona jest zaginioną Madeleine McCann. Dziewczyna opierała się na opinii babci i swoich zdjęciach. Dla niewprawionego oka obie dziewczynki faktycznie wyglądały podobnie. Żeby ostatecznie zakończyć tą sprawę wykonano testy DNA. Jakie są wyniki badań DNA Julii?

Madeleine McCann zaginęła w wieku 4 lat. Przez lata trwały bezskuteczne poszukiwania dziewczynki. Światełkiem dla rodziny Madeleine okazała się 21-letnia Polka, która była wprost przekonana, że to ona jest zaginionym dzieckiem. Julia założyła nawet konto na Instagramie, na którym starała się udowodnić swoje przekonania. W krótkim czasie konto dziewczyny zdobyło tak dużą popularność, że Julią zainteresowała się detektyw Fia Johansson. Kobieta, która jest też jasnowidzem zaprosiła dziewczynę do Stanów Zjednoczonych i zaproponowała wykonanie testów DNA.

Sponsorowane

Wyniki badań DNA Julii

Testy DNA wykluczyły, aby Polka miała być zaginioną przed laty dziewczynką. Wyniki badań dały jednoznaczną odpowiedź, że Julia jest Polką i ma dodatkowo pochodzenie litewsko-rosyjskie. Jasnowidz Fia Johansson poinformowała nawet jak zareagowała Julia dowiadując się, że na pewno nie jest zaginioną dziewczynką. Reakcja Julii zaskoczyła wszystkich. Dziewczyna nie przyjęła do siebie wiarygodności badań, a zaczęła sugerować, że wyniki zostały podmienione:

Sponsorowane

„Na początku nie chciała uwierzyć w wyniki badań DNA. Zaczęła pytać, czy ktoś ich nie podmienił. Gdy to usłyszałam, powiedziałam, żeby przestała. Jako psycholog rozumiem, że nie chciała uwierzyć, że jej matka jest jej biologiczną matką. Powiedziałam jej, że nie może fiksować się na tym, że jest Madeleine McCann, musi zaakceptować wyniki badań DNA i żyć dalej”

mówiła Johansson

Julia powinna być pod opieką psychologa, gdyż cierpi na wiele zaburzeń psychicznych

Detektyw dodała również, że gdyby nie biologiczna matka Julii można by tą sprawę zakończyć o wiele szybciej, nie robiąc niepotrzebnej nadziei rodzicom zaginionej Madeleine. Johansson przyznała, że po przylocie do Polski i spotkaniu z Julią od razu wiedziała, że to nie ona jest zaginioną dziewczynką. Dodała również, że gołym okiem można było zauważyć, że Julia potrzebuje pomocy psychologa, gdyż zauważyła u niej wiele zaburzeń psychicznych, depresję i zaburzenia koncentracji uwagi.

Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane