w

Ogromna wygrana w Lotto. Kumulacja rosła aż od 11 marca!

Hermann, pixabay

Mamy to! 4 kwietnia w lotto padła tzw. „szóstka”. Dla jednej osoby będą to wyjątkowo szczęśliwe święta. Gdzie gracz puścił szczęśliwy kupon?

We wtorek czyjeś konto znacznie się wzbogaciło. Kumulacja, która rosła od 11 marca osiągnęła w tym dniu aż 19 mln złotych. 4 kwietnia jedna osoba podała na swoim kuponie szczęśliwe liczby, którymi były: 15, 17, 26, 31, 35, 46. Szczęśliwy kupon został puszczony w Bielanach Wrocławskich.

Sponsorowane

Szczęśliwy zwycięzca zagrał metodą chybił-trafił

Okazało się, że tym razem wielki zwycięzca nie skreślał liczb, a zaufał losowi i zagrał metodą „chybił trafił”. Krótko mówiąc kupując taki kupon, to komputer 'wybiera’ za nas liczby. Wiemy już, że ten jedyny i wyjątkowy kupon, gracz zakupił przy ul. Wrocławskiej 31A tj. w sklepie żabka w województwie dolnośląskim.

Sponsorowane

O jakiej kwocie mowa?

Kumulacja, która jak wcześniej wspominaliśmy rosła od 11 marca, w dniu 2 kwietnia przyniosła wygraną na kwotę: 19 439 769, 80 zł. Oczywiście osoba, która zgłosi się i zostanie zweryfikowana jako zwycięzca, będzie musiała zapłacić od tej kwoty 10% podatek, ale mimo to kwota robi wrażenie.

Wygrana w Lotto Plus

Sponsorowane

Wygrana w Lotto to nie była jedyną wysoką wygraną w tym dniu. Drugi szczęśliwy zwycięzca zagrał w Lotto Plus i wygrał 1 000 000 zł. W tym przypadku szczęśliwymi liczbami były: 1, 18, 22, 26, 33, 36. Tym razem farciarz puścił kupon w Warszawie przy ul. Grójeckiej 95.

Według Totalizatora Sportowego dotychczas w samej Warszawie po miliony sięgnęło 131 osób, a w Polsce aż 1502.

Liczby mówią same za siebie i pokazują, że warto grać. Samo przystąpienie do gry jest bardzo proste. Aby wziąć udział wystarczy z 49 liczb wybrać 6. Bez względu czy skreślimy liczby samodzielnie czy na chybił trafił, cena takiego zakładu to jedyne 3 zł, lub 4 zł w przypadku Lotto z Plusem. Kolejne duże pieniądze czekają na graczy w grze Eurojackpot, gdzie 7 kwietnia można zdobyć niebagatelną kwotę 80 milionów złotych.

Sponsorowane


Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane