w

Jackowski miał wizję dotyczącą sytuacji na świecie. Będzie źle…

Jasnowidz Jackowski miał wizję dotyczącą sytuacji na świecie. Według niego czeka nas duży kryzys: „Będzie bardzo źle”. Wizja Krzysztofa Jackowskiego nie napawa optymizmem. Czy jego przewidywania przełożą się na rzeczywistość?

Jest drogo i podobno ma być jeszcze drożej. Wysoka inflacja odbija się na portfelach Polaków, ale nie tylko. Na całym świecie sytuacja stała się trudna, co powoduje, że wiele osób ledwo wiąże koniec z końcem. Pandemia i wojna na Ukrainie jeszcze bardziej pogłębiły kryzys gospodarczy na całym świecie. Czy sytuacja w najbliższych latach ulegnie poprawie? Redakcja o2 zapytała o to jasnowidza Jackowskiego.

Sponsorowane

Krzysztof Jackowski od wielu lat pomaga rozstrzygnąć zagadki zaginięć i morderstw. W ostatnim czasie zajął się także bardziej przyziemnymi sprawami tj. zadaniami maturalnymi, czy wynikiem Eurowizji. Jackowski przewidział również, jak rozwinie się sytuacja gospodarcza w najbliższym czasie. Niestety jego wizja nie jest zbyt optymistyczna.

Wizja Krzysztofa Jackowskiego pokrywa się z wizją autora bestsellerowej książki

Sponsorowane

Jak twierdzi Jackowski, na razie sytuacja rozwija się tak, jak przewidywał to w kwietniu 2021 roku:

„Na razie to nie jest inflacyjny dramat. To jest wprowadzona inflacja, o której mówiłem na swoim kanale od kwietnia 2021 roku. Zapowiadałem, że będzie wprowadzony taki kryzys w całej Europie”

Jednak obecna inflacja nie jest jeszcze najgorsza. Jak twierdzi jasnowidz to, co najgorsze dopiero przed nami i kraje zachodnie muszą się liczyć z wielkim krachem gospodarczym.

„Ta inflacja przeobrazi się w taki krach w krajach zachodnich. To się bardzo pogłębi. Na razie to absolutnie nie jest horror inflacyjny. To jest po prostu około dwudziestoprocentowa inflacja, która stanowi tylko zapowiedź tego, co się wydarzy. A dziać się będzie bardzo źle”

Sponsorowane

Słowa Jackowskiego pokrywają się z przewidywaniami innego ekonomisty, który napisał książkę „Wielki kryzys jest przed nami”. Harry Dean ma podobne zdanie, co polski jasnowidz. Według autora już w najbliższych miesiącach może dojść do największego krachu giełdowego w historii, gdzie:

„S&P 500 ma stracić 85 proc., Nasdaq – ponad 90 proc. swojej wartości, a Bitcoin może odnotować nawet ponad 95 proc. straty”.

Czy wizja Polaka i Deana przełożą się na rzeczywistość? Wszystko okaże się w najbliższych miesiącach…

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane