w

Jasnowidz Jackowski przekazał złe wieści. Tak mają wyglądać najbliższe miesiące

Znany jasnowidz Krzysztof Jackowski miał wizję na zbliżające się lato. Podczas rozmowy z portalem o2 zdradził, jaka będzie pogoda i czego można się spodziewać podczas zbliżających się wakacji. Wizja Jackowskiego na lato nie napawa optymizmem.

Krzysztof Jackowski pochodzi z Czuchowa. Jasnowidz miewa wizje dotyczące przyszłości, z którymi chętnie dzieli się na swoim kanale na YouTube. W ostatniej rozmowie z portalem o2 przyznał, że wie, co czeka nas podczas zbliżającego się lata. Według jasnowidza pogoda w trakcie wakacji ma być bardzo kapryśna i zmienna. Polacy muszą przygotować się na wiele trudności związanych z anomaliami pogodowymi. Co jeszcze zobaczył w swojej wizji?

Sponsorowane

Według Krzysztofa pogoda tego lata będzie bardzo kapryśna. Czekają nas dwa okresy wielkiej suszy, ale też podtopienia:

„Będą dwa okresy suszy. Pomiędzy tymi okresami będą też podtopienia. Lato będzie zatem bardzo kapryśne i poczęstuje nas dwukrotną suszą, ale też bardzo mocnymi, obfitymi opadami deszczu”

Sponsorowane

Wizja Jackowskiego na lato nie pokrywa się z wersją IMGW

A jak przedstawiają się długoterminowe prognozy IMGW? Według Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej temperatury w czerwcu mają przekroczyć wieloletnią normę, czeka nas więc gorący czerwiec. Jeśli natomiast chodzi o opady deszczu mają być one w normie zarówno w czerwcu jak i lipcu. Jeżeli prognozy IMGW się sprawdzą będzie to oznaczało, że jasnowidz nie do końca ma rację. Jak będzie? Przekonamy się już w najbliższych miesiącach.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane