w

Tragedia w żłobku z Rzeszowie. Nie żyje 3-letnie dziecko

Tragedia w Rzeszowie: Do dramatu doszło w osiedlowym żłobku. Według wstępnych ustaleń 3-latek zadławił się winogronem, a jego życia nie udało się uratować.

Do tragicznego wypadku doszło 11 lipca przed południem. Chłopczyk był zapisany do przedszkola na Nowym Mieście w Rzeszowie. Według relacji opiekunek, 3-latek zadławił się podczas jedzenia winogrona. Natychmiast wezwano pogotowie, a panie w żłobku widząc, że chłopiec traci oddech, próbowały go ratować. Niestety udało im się wyciągnąć jedynie część owocu.

Sponsorowane

Tragedia w Rzeszowie: Dziecko reanimowano przez długi czas. Niestety nie udało się go uratować

Według relacji świadka, na miejsce przyjechały dwie karetki, a dziecko reanimowano bardzo długo:

„Na miejscu były dwie karetki. Dziecko było długo reanimowane”

Sponsorowane

Mimo zaangażowania ratowników, życia chłopca nie udało się uratować. Dramat, który wydarzył się w osiedlowym żłobku, sprawił, że na miejscu natychmiast pojawili się opiekunowie pozostałych dzieci, którzy w amoku odbierali dzieci. Jedna z babć przyznała, że jej wnuk, potwierdził, że wszystkie dzieci jadły winogrona.

„To stało się w grupie mojego wnuka. Nic nie wiem, poza tym, że maluchy jadły winogrona. Potwierdza to mój wnuczek”

mówiła babcia chłopca, który był w grupie ze zmarłym 3-latkiem

Na miejscu pojawiła się policja i prokurator. Na ten moment nie wydano oficjalnego oświadczenia, które potwierdziłoby wersję zdarzań podaną przez świadków. Zlecono przeprowadzenie sekcji zwłok, a policja wszczęła śledztwo, które rozstrzygnie, czy w żłobku dopuszczono do nieprawidłowości, które spowodowały zgon dziecka.

Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane