w ,

Tomasz Komenda nie płaci alimentów na własne dziecko? Anna wyznała smutną prawdę

Tomasz Komenda ponownie stanie przed sądem. Mężczyzna, który 18 lat spędził w więzieniu tym razem będzie walczył z byłą partnerką o prawa do opieki nad synem. Kim jest była narzeczona Komendy?

Tomasz Komenda spędził w więzieniu 18 lat swojego życia. Ostatecznie został uniewinniony i sąd przyznał mu 13 mln zł zadośćuczynienia. Tomasz został skazany w 2004 roku na 25 lat za gwałt i morderstwo 15-latki. Podczas pobytu w więzieniu Tomasz 3-krotnie próbował popełnić samobójstwo i przyznał, że był prześladowany przez współwięźniów.

Sponsorowane

Kim jest Anna i co zarzuca Tomaszowi Komendzie?

Historia mężczyzny została opowiedziana w filmie „25 lat niewinności”. Na premierze zainteresowani historią życia Tomasza poznali jego partnerkę, która w tym czasie już była w ciąży. Podczas premiery mężczyzna zaskoczył wszystkich oświadczając się dziewczynie. Z tego związku na świat przyszedł Filip. Wszystko wskazywało na to, że mężczyzna układa sobie życie i wraca do normalności. Jednak nie wyglądało to wszystko tak różowo. Związek mimo pojawienia się potomka nie trwał długo. Teraz Tomasz Komenda ponownie stanie przed sądem. Według byłej partnerki Tomasz nie dokłada się finansowo do wychowania syna, a ona sama walczyła przez rok o należne alimenty. Kobieta przyznała również, że wraz z 2,5-letnim synem nie mają gdzie mieszkać i czekają na przyznanie mieszkania socjalnego. Anna poza synem Filipem, ma jeszcze dwójkę dzieci z poprzedniego związku.

Sponsorowane
Tomasz Komenda i Anna / Źródło: Instagram

„Ludzie myślą, że ja pławię się w luksusie, że skorzystałam z milionów, które dostał Tomek. (…) To wszystko nieprawda (…)

Tomek nie dał dziecku nic. Jestem z Filipem w tak trudnej sytuacji materialnej, że obecnie czekam w kolejce na przydział lokalu socjalnego we Wrocławiu. Tak wygląda nasza rzeczywistość. Czasem, nie było mnie stać na opłacanie rachunków za wynajmowane mieszkanie. Chciałam wrócić do pracy, chociaż na pół etatu, ale Filip po pójściu do żłobka, zaczął często chorować”

przyznała kobieta w rozmowie z Super Expressem

Tomasz Komenda ponownie stanie przed sądem

Sponsorowane

Tomasz Komenda pojawi się w sądzie w sprawie alimentów. Według mężczyzny są one za wysokie. Tomasz twierdzi również, że kobieta utrudnia mu kontakt z synem i będzie walczył o prawo do opieki. Tym doniesieniom zaprzecza Anna, która twierdzi, że nigdy nie utrudniała Komendzie kontaktów z synem, a wręcz chce, aby Filipek miał kontakt z ojcem. Czas pokaże, jak rozstrzygnie się ta sprawa. Oby rodzice potrafili się dogadać, dla ogólnego dobra ich wspólnego dziecka.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Jeden komentarz

      Sponsorowane