w

Komenda dzień po otrzymaniu odszkodowania wypłacił milion. Podarował go bliskiej osobie

Tomasz Komenda w ramach odszkodowania po latach niesłusznie odsiedzianych w więzieniu otrzymał odszkodowanie – nie milion a aż 18 milionów złotych. Jednak nie ma pieniędzy, które w jakikolwiek sposób wynagrodziłyby mu to wszystko, co tam przeżył. W ostatnim czasie o mężczyźnie stało się głośno za sprawą byłej narzeczonej, która publicznie opowiada relacji łączącej ją z Tomkiem i o tym, jakim jest on teraz człowiekiem.

Sprawa Tomasza Komendy

Sponsorowane

Kilka lat temu cała Polska żyła tą sprawą. Tomasz Komenda został skazany za gwałt i zabójstwo 15-letniej Małgosi. Nie dopuścił się tych czynów. Został kozłem ofiarnym. Otrzymał wyrok 25 lat pozbawienia wolności. Po latach spędzonych w więzieniu, usiłując wnosić apelacje i dowieść swojej niewinności, w 2018 roku został oczyszczony przez Sąd Najwyższy z zarzutów. Z kolei trzy lata później odbył się proces o rekompensatę. W 2021 roku otrzymał 12 milionów złotych zadośćuczynienia oraz ponad 800 tysięcy złotych odszkodowania. Teraz wyszło na jaw, na co wydał pierwszy milion.

Tomasz Komenda z mamą

Tomasz Komenda podarował mamie milion złotych

Sponsorowane

Niesłusznie skazany sam przyznaje, że żadne pieniądze nie wynagrodzą mu straconych 18 lat życia, które spędził w więzieniu z prawdziwymi zwyrodnialcami. Jednak otrzymane fundusze bez wątpienia pomogły mu stanąć na nogi. Okazuje się, że już pierwszego dnia po otrzymaniu środków Komenda udał się do banku. Na miejscu poprosił o wypłacenie miliona złotych, który podarował swojej mamie, Teresie. W ten sposób chciał jej zapewne podziękować za pomoc, jaką przez te wszystkie lata od niej otrzymał. Kobieta bowiem nigdy nie zwątpiła w niewinność swojego syna. Walczyła o niego do końca.

Kiedy otrzymał odszkodowanie, następnego dnia poszedł do banku wypłacić milion. Specjalnie dla niego zamknięto oddział banku. Pieniądze zaniósł mamie – można przeczytać w Polityce.

Tomasz Komenda podarował mamie milion złotych

Relacja Komendy z matką

Sponsorowane

W ostatnim czasie znów głośno zrobiło się o Tomku. Nieco więcej o tym, jak wygląda jego życie po opuszczeniu więzienia wiemy z relacji byłej narzeczonej. Anna obecnie walczy w sądzie o alimenty na synka, których Komenda nie chce płacić. Krótko po tym, jak mężczyzna otrzymał odszkodowanie odwrócił się od kobiety i zostawił ją samą z dzieckiem. W tle były narkotyki, alkohol i awantury… Jak natomiast wygląda relacja Tomasza z matką? Okazuje się, że wcale nie lepiej. W czasie pobytu za kratami mógł liczyć na jej wsparcie. Ich więź była na tyle silna, że syn wykonał sobie tatuaż z napisem „Kocham cię mamo”. Tomek nie odzywa się teraz do matki, o czym poinformowała Teresa Klemańska. Matka twierdzi, że to jej najstarszy syn ma zły wpływ na Tomasza.

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane