w

Tadeusz Rydzyk ma swoją kawiarnię. Ile trzeba mieć w portfelu, żeby się w niej ugościć?

Mimo że Tadeusz Rydzyk pochodzi z Olkuszu, równie często widywany jest w Toruniu. Dlaczego? Okazuje się, że słynny duchowny prowadzi w tym mieście biznes. Rydzyk ma własną kawiarnię, która znajduje się w pobliżu kościoła św. Jana Pawła II. Co można w niej zamówić i w jakich cenach?

Tadeusz Rydzyk ma 78 lat i jest duchownym oraz założycielem Radia Maryja oraz Telewizji Trwam. Jest również współzałożycielem Fundacji Lux Veritatis, a także nauczycielem akademickim. Duchowny założył również Wyższą Szkołę Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, gdzie przez pewien okres był rektorem. Mało kto wie jednak o tym, że Rydzyk ma również swoją kawiarnię w Toruniu.

Sponsorowane

Rydzyk ma własną kawiarnię w Toruniu

Kawiarnia Tadeusza Rydzyka zlokalizowana jest w tzw. miasteczku Rydzyka, w pobliżu Fundacji Lux Verititas oraz kościoła, który powstał z inicjatywy duchownego. Chcąc ugościć się w kawiarni trzeba na początek zapłacić za parking, gdyż w pobliżu ciężko o bezpłatne miejsca postojowe. Lokal czynny jest od godz. 11 do 17. Jak informuje portal o2.pl, środek kawiarni urządzony jest w taki sposób, że nie trudno odgadnąć, że właścicielem jest duchowny. Poza dużym krzyżem, we wnętrzu znajdziemy też obraz Maryjny, a w telewizorze obejrzymy oczywiście Telewizję Trwam.

Sponsorowane

Ceny w kawiarni są całkiem przystępne

A co z cenami? Jak ustalili dziennikarze o2 ceny w kawiarni Rydzyka są całkiem przyzwoite. W lokalu poza kawą, możemy zjeść obiad czy zamówić deser. Za zupę zapłacimy ok.10-12 zł, a za drugie danie, typu kotlet drobiowy z serem, ziemniakami i surówką- 24 zł. Kawa z ekspresu to koszt 8 zł, a gałka lodów kosztuje 5 zł. Trzeba przyznać, że ceny nie są wygórowane. Co ważne, kawiarnia nie organizuje przyjęć czy dużych imprez rodzinnych tj. komunii.

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane