w ,

Afera w „Pytaniu na śniadanie”. Prowadzący zaniemówili.

Źródło: screen

Za nami Dzień Ojca. W związku z tym wydarzeniem w porannej śniadaniówce pojawili się ojcowie z różnych zakątków świata. Nagle jeden z gości rozpiął koszulę, a prowadzący „Pytania na śniadanie” zaniemówili.

Do nietypowego zdarzenia doszło w jednym z odcinków „Pytania na śniadanie”. 23 czerwca w Dzień Ojca głównymi prowadzącymi spotkania byli Tomasz Wolny i Łukasz Nowicki. Wśród zaproszonych gości znaleźli się ojcowie z Francji, Chin oraz Indii. Tematem spotkania było ojcostwo i rodzicielstwo oraz wychowanie dzieci w różnych kulturach. Rozmowa toczyła się dobrze do momentu zabrania głosu przez Francuza. W pewnym momencie mężczyzna rozpiął koszule, a osoby w studio zamarły.

Sponsorowane

Ostre słowa Francuza na temat wychowania dzieci.

Matthieu Bondu wypowiedział się na temat podziału obowiązków i ról w francuskiej rodzinie. Początkowo mężczyzna zaznaczył, że oboje rodziców są tak samo ważni, jednak nie ma znaczenia czy dziecko jest wychowane przez kobietę i mężczyznę, czy przez parę jednopłciową. Najważniejsze by dziecko było wychowywane w szczęśliwej rodzinie:

„Bardzo często zdarzają się sytuacje, gdy dzieci z domów dziecka są adoptowane przez rodziny jednopłciowe, więc dwóch ojców może adoptować i dawać miłość dziecku, myślę, że to jest najważniejsze w kontekście wychowywania dziecka”

Sponsorowane

Już te pierwsze słowa wypowiedziane przez zaproszonego gościa sprawiły, że na twarzach prowadzących pojawiło się zdenerwowanie. Sytuację próbował ratować Tomasz Wolny, który podkreślił w swojej wypowiedzi, że mama i tata mają zupełnie inną rolę w wychowaniu i nie warto tego zatracać:

„Myślę, że w kontekście wychowywania dziecka kluczowe jest to, że dziecko ma idealną sytuację, kiedy jest mama i tata. Mama ma inną rolę i tata ma inną rolę. Tata nie może dać dziecku tego, co daje mama, a mama nie może dać tego, co daje tata. Balans pomiędzy mamą i tatą, a właściwie synergia jest kluczowa. To jest jedyny układ, który może dać dziecku to, co najważniejsze”

Rozpiął koszulę, a prowadzący oniemieli…

Sponsorowane

Francuz jednak nie miał zamiaru odpuścić. W pewnym momencie rozpiął koszule, a widzom ukazała się tęczowa flaga i napis „Equaversity, miłość, równość” i dodał:

„Kilkanaście tysięcy dzieci we Francji może być adoptowanych przez rodziny jednopłciowe i dostają tę troskę, dostają tę miłość i myślę, że to jest ważne, żeby o tym mówić”

Ten gest już zupełnie zdenerwował Wolnego, a rozmowę przejął Łukasz Nowicki, który uciął dalszą dyskusję słowami:

„Ideałem jest przede wszystkim miłość, która jest w domu, bo ona jest priorytetem i podstawą. Bez miłości nie ma nic, niezależnie od innych czynników”

Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane