w

Rowerzysta zrobił coś odrażającego na przystanku. Teraz szuka go policja

Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęcia. Widoczny na fotografii rowerzysta zrobił coś naprawdę odrażającego na przystanku na warszawskim Bródnie. W sieci udostępniono jego wizerunek, a policja prosi o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Rowerzysta zrobił coś odrażającego

Sponsorowane

Niecodzienne zdarzenie miało miejsce 8 lipca na jednym z warszawskich przystanków autobusowych. Kobieta oczekiwała na autobus na przystanku „Toruńska 06” na Bródnie. Nagle podjechał do niej obcy mężczyzna na rowerze i zaczął się masturbować. Przerażona dziewczyna zaczęła uciekać. Zanim to się stało zdołała jeszcze nagrać zboczeńca. Mimo że od zdarzenia minęły już prawie dwa miesiące, policji nadal nie udało się schwytać onanisty, dlatego też zaapelowano o pomoc do społeczeństwa.

Policja prosi o kontakt każdego, kto rozpoznaje mężczyznę ze zdjęcia

Po zdarzeniu kobieta natychmiast zgłosiła sprawę na policję i udostępniła funkcjonariuszom nagranie z telefonu. Policjanci z Komisariatu Policji Warszawa Targówek próbowali na własną rękę odnaleźć mężczyznę, niestety to się nie udało. Dlatego też wrzucono zdjęcie rowerzysty do Internetu. Obraz jest mocno rozmazany, ale funkcjonariusze liczą na to, że ktoś rozpozna mężczyznę ze zdjęcia. Każdy kto wie, kim jest rowerzysta, powinien zgłosić to osobiście w siedzibie jednostki Policji Warszawa Targówek przy ul. Chodeckiej 3/5 lub telefonicznie, dzwoniąc pod całodobowy numer 47 723 81 71. Można również zgłosić sprawę pisząc na e-mail: [email protected]. Policja zapewnia osobom zgłaszającym pełną anonimowość.

Sponsorowane

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane