w

Rodzina Kamilka ma prośbę do uczestników pogrzebu. Wystosowali pilny komunikat

Kamil odszedł od nas 8 maja. Po wykonaniu sekcji zwłok pojawiły się szczegóły odnośnie jego pogrzebu. Wiemy, że odbędzie się on już w sobotę o godzinie 13:00 w Częstochowie. W związku z tym rodzina Kamilka wystosowała prośbę. O co poprosili najbliżsi chłopca?

Tragedia 8-letniego Kamila wstrząsnęła całą Polską. Chłopczyk był okrutnie katowany przez ojczyma z kolei matka nie stanęła w jego obroni, ani mu nie pomogła, kiedy cierpiał. Dawid B. usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Przypomnijmy, że mężczyzna posadził bezradnego chłopca na rozgrzanym piecu kaflowym i polał wrzątkiem. Wszystkie te bestialskie czyny wydarzyły się na oczach matki Magdaleny B., a także ciotki Anety J. i wujka Wojciecha J. To niestety nie wszystkie czyny, których dopuścił się ojczym chłopca. Wiadomo również, że w pewnym okresie Kamilek uczęszczał do szkoły ze złamaną ręką, a na jego ciele znaleziono ślady od przypalania papierosem. Stan chłopca był na tyle tragiczny, że przeżył on zaledwie miesiąc w katowickim szpitalu. Na najbliższą sobotę zaplanowano pogrzeb Kamila, a rodzina wystosowała wyjątkową prośbę.

Sponsorowane

Rodzina Kamilka ma prośbę dla uczestników pogrzebu

Piotr Kucharczyk zadeklarował pomoc rodzinie Kamila w organizacji pogrzebu. Pierwszym pomysłem na uczczenie pamięci chłopca, miało być przyniesienie maskotek i baloników. Jednak biorąc pod uwagę zainteresowanie Polaków historią Kamilka, na pogrzebie spodziewane są tłumy ludzi. W związku z tym pojawiły się wątpliwości czysto organizacyjne i zrezygnowano z tego pomysłu:

„Dla Kamilka przynieście kolorowe baloniki z helem, które wspólnie puścimy w niebo oraz misie, które Kamilek kochał, aby mu je położyć na grobie. Dziękuję. Jeśli ktoś chciałby też przynieść zabawki dla Fabianka i jego rodzeństwa, to też można”

brzmiał pierwszy pomysł Piotra Kucharczyka
Sponsorowane

Ostatecznie na grupie „Przyjaciele Kamilka z Częstochowy” pojawił się taki komunikat:

„Najbliżsi Kamilka proszą o jedną białą różę i jedną lampkę od osób, które chcą coś podarować, zamiast misiów i zabawek. Obiecuję, że zorganizujemy wspólnie coś specjalnego dla dzieci z ośrodka, już wkrótce! Info podam na grupie w przyszłym tygodniu”

napisał Kucharczyk

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Jeden komentarz

      Sponsorowane