w

Rodzice 18-letniej Wiktorii z Bytomia pożegnali córkę. Ich słowa łamią serce.

W tę tragedię aż trudno uwierzyć. 19-letni Mateusz H. zwabił do swojego mieszkania 18-letnią Wiktorię i brutalnie zamordował. Dziewczyna nawet nie podejrzewała, że trafiła do domu mordercy. Rodzice Wiktorii z Bytomia pożegnali córkę publikując wzruszający wpis na Facebooku.

W piątek 11 sierpnia Wiktoria pojechała na dyskotekę do Katowic. Nad ranem, kiedy wracała autobusem do domu, spotkała Mateusza H. 19-latek namówił dziewczynę, aby udała się z nim do jego domu w Radzionkowie. Nieświadoma Wiktoria zgodziła się na randkę, nie wiedząc, że tymi słowami podpisała na siebie wyrok śmierci.

Sponsorowane

Mateusz H. wysłał sms’a do rodziców dziewczyny

Według informacji zgromadzonych przez Fakt para miała uprawiać seks. Kiedy Wiktoria zasnęła, Mateusz H. udusił ją, a ciało owinął w worki foliowe i uciekł z mieszkania. 19-latek miał jeszcze napisać wiadomość do rodziców dziewczyny. Zdenerwowana mama 18-latki przeczytała w wiadomości:

Sponsorowane

Dzień dobry. Nazywam się Mateusz. Wiktoria jest u mnie. Niedługo wróci do domu” 

Chwilę później Mateusz H. sam przyznał się do winy, zgłaszając całe zdarzenie na policję. Mężczyzna dodał, że chce popełnić samobójstwo. 19-latka zatrzymano niedaleko ogródków działkowych. Za zabójstwo grozi mu dożywocie. Wcześniej młody mężczyzna przejdzie badania psychiatryczne. Z tłumaczeń Mateusza H. wynika, że nie znał wcześniej Wiktorii i że nagle poczuł „wewnętrzny powód”, przez który zabił dziewczynę. Pozostałe kwestie ustala policja.

Rodzice Wiktorii z Bytomia pożegnali córkę. Wpis mamy łamie serce

14 sierpnia na Facebooku ojca Wiktorii pojawiło się czarno-białe zdjęcie córki z przejmującym opisem. Pani Agnieszka, matka 18-latki napisała jedynie:

Sponsorowane

„Moje słoneczko jedyne. Już jej nie mam”

Zobacz również:

Sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane