w ,

Post brata Anastazji Rubińskiej chwyta za serce. Złożył siostrze obietnicę

Nazwisko Anastazji Rubińskiej gości od kilku dni na wszystkich kanałach informacyjnych. Wszystko przez smutny finał poszukiwań 27-latki. Anastazja została znaleziona w niedzielę, a w poniedziałek wpis zamieścił jej brat. Post brata Anastazji zawiera ważną przysięgę.

Poszukiwania Anastazji trwały przez równy tydzień. W pomoc w znalezieniu Polki zaangażowała się grecka policja, agencja detektywistyczna, rodzina i masa ochotników. Pierwszym znalezionym przedmiotem był telefon 27-latki. Chwilę później, około 500 metrów od tego miejsca, znaleziono ukryte w krzakach zwłoki dziewczyny. Ciało było już w stanie rozkładu, jednak partner dziewczyny zidentyfikował zwłoki. Zabezpieczono teren wokół. Na wyniki sekcji zwłok musimy jeszcze poczekać.

Sponsorowane

Do sprawy śmierci 27-letniej Polki odniósł się jej brat. Post brata Anastazji zawiera ważną obietnicę

Po śmierci Anastazji w Internecie aż huczy od komentarzy internautów. Jedni współczują rodzinie, ale nie brakuje również tych, którzy w ostrych słowach oceniają życie Polki. Z ogromną falą hejtu mierzy się obecnie partner Anastazji, który potwierdził śmierć ukochanej, zamieszczając na swoim profilu czarną wstążkę. Również najbliższa rodzina musi zmierzyć się z wieloma nieprzychylnymi komentarzami, których nie brak w sieci. Do sprawy postanowił odnieść się brat Anastazji. Chłopak zdecydował się napisać ostatnie słowa pożegnania w Internecie, ale również złożył dziewczynie wymownie brzmiącą przysięgę. Wpis opatrzył czarno-białym zdjęciem oraz ikonkami zniczy. Na jego Facebooku czytamy:

Sponsorowane

„Trudno mi to napisać… ale spoczywaj w spokoju siostrzyczko! Bądź błogosławiona na tamtym świecie. Bądź pewna, że sprawiedliwości stanie się zadość! Spoczywaj w spokoju”

Są dowody przeciwko 32-letniemu mieszkańcowi Bangladeszu

Wiemy, że głównym podejrzanym w sprawie jest 32-letni mieszkaniec Bangladeszu, z którym po raz ostatni widziano dziewczynę. Na jego niekorzyść wskazuje wiele przedmiotów znalezionych w jego domu. Nóż, zakrwawiono bluza, blond włosy, bilet lotniczy do Włoch, zadrapania na ciele… Pozostaje nam wierzyć, że słowa brata Anastazji okażą się prorocze i sprawiedliwości stanie się zadość, a winni tej tragedii zostaną sowicie ukarani!

Sponsorowane

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Sponsorowane